• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ROCO 04126 G Parowóz BR 44 na Ty4 z czajniczkiem

jpyt

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#1
Witam.
Zajechał pod me bramy kolejny fajny model.

Roco 04126 G.
Typ - BR 44 z gotowymi tabliczkami na Ty4
Stan - Nowy, nieużywany
Oświetlenie - białe zmienne
Posiada gniazdo do montażu generatora dymu.
Sterowanie - obecnie analog
Napęd - wszystkie 4 osie tendra
opisy, przydział - brak.

Wydawało mi się, że znam Roco i wiem do czego jest zdolne, ale ten model to mistrzostwo świata.
Tak misterny, z tyloma detalami, że nie sposób wszystkiego wymienić.
Armatura na kotle przestrzenna i niepoprzyklejana do kotła.
Na palenisku czajniczek :)

Napęd, koła, wiązary, - mistrzostwo świata.

Mam do kompletu trawione i drukowane tabliczki do przeróbki na Ty4

Obecnie model jeździ w analogu, ale myślę, że zaraz po niedzielnej giełdzie pójdzie na cyfrówkę ze zmiennymi czerwonymi/ białymi. Chyba że nowy właściciel zadecyduje inaczej.
DSC00153.JPG
DSC00154.JPG
DSC00155.JPG
DSC00156.JPG
DSC00157.JPG
DSC00158.JPG
DSC00160.JPG
DSC00161.JPG
DSC00162.JPG
DSC00163.JPG
DSC00164.JPG
DSC00165.JPG
DSC00159.JPG
DSC00166.JPG


Nic dodać, nic ująć, aby w poezję się nie bawić, jeno suchemi faktami tudzież danymi technicznymi operować.
 

daromaro

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.261 103 84
#3
'Droga na Zachód' - film polski, 1961 rok (Kadr 25:54min.). Kazimierz Opaliński, Wladyslaw Kowalski - niesamowity duet aktorski - mistrzostwo. Doborowa obsada. Film polecam wszystkim, ktorzy go jeszcze nie obejrzeli. A pozostalym - niech sobie go przypomna... Jest i nasz glowny element wyposazenia. W trakcie filmu pojawia sie kilkakrotnie - juz na samym poczatku (9:37min.) i pozniej - ale trzeba sie dobrze przygladac.
 

Załączniki

Podobne wątki