• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny ROBO - modele wagonów standardu Y - typu 104A/110A/111A/112A/113A/609A/209C

Gurski

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Mam już ten model wagonu 112A, w malowaniu czerwono kremowym. Wszystko jest OK, ale mam jednak pytanko. Co to za części dołączone w takim małym woreczku?

Życzę miłego dnia.
 

robo

Znany użytkownik
Reakcje
621 10 6
:podstepny:. Jedynka już jest. Dwójka też. Ja i na pewno nie jeden z nas cieszył się jak kupił bilet na 2 klase w pociagu pospiesznym, czekając na peronie na przyjazd pociągu. Ciśnienie się podniosło czy zajmie się miejsce pod oknem czy będzie się siedziało na korytarzu. Pociag nadjeżdża, a tu wagon 1 klasy jako dwójka. Zaczyna się wyścig o zajęcie miejsca w jedynce. Nastepnie po osiągnięciu celu z dumą się szło do barowego na browara albo wódeczke z galaretą lub śledzikiem...
Co do 112A z Gdyni to niewielka modernizacja/waloryzacja i będzie ów model.
 
Ostatnio edytowane:

czacza

Aktywny użytkownik
Reakcje
126 9 4
Pomimo, że nie są to wagony z datą rewizji z 1996r, to data naprawy głównej jest właśnie z tego roku. Po wczorajszej wyprawie do Gdyni Grabówek, zrobiłem kilka zdjęć prawdopodobnie ostatniego zachowanego egzemplarza wagonu 112A 1 klasy w malowaniu TLK.
https://www.facebook.com/pg/robo.modele/photos/?tab=album&album_id=978431198972542
Dla osób nie mających FB kilka zdjęć wrzucam na forum.
Zobacz załącznik 524602
Zobacz załącznik 524603
Zobacz załącznik 524604
Zobacz załącznik 524606
Zobacz załącznik 524607
Zobacz załącznik 524608
Patrząc na na odstawione wagony widać, że nie jeden mógłby zasilić nie jeden skład. Szkoda tylko, że IC nie jest zainteresowane uzupełnieniem braków taborowych...
 

robo

Znany użytkownik
Reakcje
621 10 6
Odpowiem tak. Jeżeli cysterny i Y-ki rozejdą się w miarę szybko to chciałbym wypocić skład, w którym po zajęciu miejsca w przedziale, będzie można pójść do baru posilić się o raz napoić, po czym będzie można przejść od bagażowego i sprawdzić czy nie zapier...li roweru lub większego bagażu, po czym następnie pójść i się przespać zanim pociąg osiągnie stację docelową....:)
 
Ostatnio edytowane:

Michał Szewczyk

Aktywny użytkownik
Reakcje
27 0 0
Sorki za off top ale gdzieś na forum przeleciało przed oczyma mymi że wagony tlk od Robo były w promocyjnej cenie 200 zł do wyczerpania zapasów. Nie mogę tego posta odnaleźć. Może ktoś coś???
 

Podobne wątki