• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny ROBO - modele wagonów standardu Y - typu 104A/110A/111A/112A/113A/609A/209C

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Co do porównania z dwójkami Herisa, to na razie nie ma czego porównywać, bo Robo ma tylko jedynki (9 przedziałów). Ta świetna wiadomość dotyczy, jak rozumiem, wagonów 1 klasy w oliwkowym malowaniu z IV epoki. Więc ja nie żałuję, że Herisy kupiłem. Jak będą jakieś lepsze, to się będę martwił, co z tymi zrobić. Ale widząc tempo pojawiania się modeli z IV epoki, to myślę, że jeszcze chwilę to potrwa.
Zgadza się, choć nie ukrywam, że po cichu liczę i na 111 A, chyba że w tytule wątku są mylnie wymienione. Fajnie by było gdyby oprócz 9-cio przedziałowych jedynek z IV epoki od Robo na półkach towarzyszyły im wykonane z taką samą starannością dwójki.
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
A co to oznacza? Że będzie dostępny przez 3 dni? Bo moim zdaniem za 3 dni więc go nie ma.
Na stronie ŚM stoi tak : "Dostępność: Dostępność - 3 dni"
Znaczy że będzie. Poza tym tydzień temu kupiłem tam 2 węglarki PTK a dopiero dzisiaj mają wyjść w podróż do mnie ;) Zresztą 3 dni w tą czy w tamtą ;)
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Wczoraj na giełdzie w SO, Świat Modeli miał wszystkie cztery wagony w ofercie. Oczywiście ROBO też był i miał.
 

Podobne wątki