1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Rozpoczynając temat w dziale Tabor prosimy o dołączenie prefixu z wielkością o której traktuje temat.
  3. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

ROBO POLSKIE MODELE - modele wagonów cystern typu 406Ra

Dyskusja w 'Tabor' rozpoczęta przez użytkownika 12groszy, 3 Czerwca 2017.

1. Zbigniew Gałczyński

Zbigniew Gałczyński Znany użytkownik

Cysterna była prezentowana w gablocie sklepu Pana Ryszarda z Świata Modeli.
    --- Łączenie podwójnego wpisu, 19 Października 2017 ---
    Miałem okazję porozmawiać osobiście z Robertem na Hobby i uzyskałem informację ,że jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to pierwsze trzy modele będzie można kupić jeszcze pod koniec tego roku.

2. puszo

puszo Aktywny użytkownik

Dzięki kolego, coś mi świtało,że to u Pana Rysia ale nie chciałem wprowadzać w błąd nikogo. Ja osobiście nie rozmawiałem z Robertem tylko z kimś od Pana Rysia :) No ale jak będą jeszcze w tym roku to może na Gwiazdkę ? :)

3. MarTnes

MarTnes Nowy użytkownik

Mam nadzieję, że do wprowadzenia modeli na rynek jest już coraz bliżej ;)
    Ale pozwolę sobie ponowić pytanie, które pojawiło się już w tym wątku - czy wiadomo już na jakie lata IV epoki będą datowane cysterny? I może jakie mają być stacje macierzyste?

Udostępnij