• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ROBO POLSKIE MODELE - modele wagonów cystern typu 406Ra

Ja tam dociekliwy nie jestem to i nie pamiętam na jakim to stoisku było :( Może któryś z kolegów był i widział
Cysterna była prezentowana w gablocie sklepu Pana Ryszarda z Świata Modeli.
[DOUBLEPOST=1508442066][/DOUBLEPOST]
Pan odpowiada : Hmmmm raczej już w tym roku nie będzie .
Miałem okazję porozmawiać osobiście z Robertem na Hobby i uzyskałem informację ,że jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to pierwsze trzy modele będzie można kupić jeszcze pod koniec tego roku.

puszo

Aktywny użytkownik
Dzięki kolego, coś mi świtało,że to u Pana Rysia ale nie chciałem wprowadzać w błąd nikogo. Ja osobiście nie rozmawiałem z Robertem tylko z kimś od Pana Rysia :) No ale jak będą jeszcze w tym roku to może na Gwiazdkę ? :)

MarTnes

Nowy użytkownik
Mam nadzieję, że do wprowadzenia modeli na rynek jest już coraz bliżej ;)
Ale pozwolę sobie ponowić pytanie, które pojawiło się już w tym wątku - czy wiadomo już na jakie lata IV epoki będą datowane cysterny? I może jakie mają być stacje macierzyste?