• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny ROBO - modele wagonów standardu Y - typu 104A/110A/111A/112A/113A/609A/209C

robo

Znany użytkownik
Reakcje
621 10 6
Ja też jestem za tym żeby zrobić skład z Wrocławia, podaj datę rewizji oraz numer boczny wagonu i zrobimy, nie ma problemu.
Z sytemu inwentaryzacji wagonów ICCC z tego okresu nie wyciągnie się, żadnych danych.

Co do wózków to będą w kolorze czarnym
 

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 69 32
Robercie, coś o tych wagonikach do Suczki napisz wiecej ,,, po ile sztuka i gdzie ich szukać? Czy to jakaś edycja limitowana ? Jakie przydziały ? Jeśli było o tym proszę o przekierowanie....dzieki :) (y)
 

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 69 32
Dziękuję obywatelu za czujność :) moje niedopatrzenie a być może i zbyt duża ekscytacja :) Jest tego w ostatnim okresie tak wiele że moje stare oczy już nienadążają . Tylko jak je kupić i po ile bo na stronie Roberta nie bardzo sie orientuję...
 

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 69 32
240 ? mmmm ...x 3 o_O i do tego SU 46.... ma ktoś pożyczyć co nie co ??? RRSO musi wynosić 0 %
A jak sie ma zestawienie tych wagonów w jeden skład ? Każda stacja inna .... bywało tak ?
 

Iguanabrat

Aktywny użytkownik
Reakcje
259 23 5
Ja tam się nie znam, ale raczej nie. Co prawda mi to nie przeszkadza, gorzej z tym ,że dwie jedynki ,a trzeci wagon to pół jedynka i dwójka. Takiego składu to na pewno raczej nie było.
 

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 69 32
104A....w klasie 1|2 na koniec roku wypuści Piko-lec, jak w| waszej oceny nają sie te 2 modele do siebie ? Wiem że nie ma jeszcze nic na żywca....ale jakieś rokowania ? St. macierzysta tego Piko to ??
 

ed250

Aktywny użytkownik
Reakcje
444 89 5
Jak to przyjemnie komuś dopierdo...ć i to jeszcze swojemu, pewnie macie dzięki temu lepszy weekend. Zamiast się cieszyć, że są nowe wypusty to wieczne marudzenie. Ciekawe czy w przypadku Piko też będziecie narzekać, czy same ochy i achy pomimo choćby tandetnego wnętrza.
Modele są robione na podstawie zdjęć i danych, które pozyskał sam Robert, jak i Andrzej Etmanowicz więc osoba jak najbardziej kompetentna.
Dopiero co jest premiera, większość nie ma tych modeli, ale ponarzekać trzeba. Kup i zrób recenzję i testy i wtedy można podyskutować.
 

Podobne wątki