• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny ROBO - modele wagonów standardu Y - typu 104A/110A/111A/112A/113A/609A/209C

jacol_placol

Aktywny użytkownik
Reakcje
358 17 0
Tylko że to nie jest rozwiązanie dla wszystkich, z różnych powodów. A poza tym, to nie wiem, jak jest w modelu Jankola, ale widziałem kilka modeli EP05 z naszych manufaktur i wszystkie miały gniazda sterowania wielokrotnego - taki model nie nadaje się do "Odry", bo w tamtych czasach EP05 nie miały tych gniazd.
W przypadku tego modelu od jankola, można także zrobić bez gniazd.
 

M-G

Znany użytkownik
Reakcje
654 34 1
A'propos zapowiadanej dwójki w barwach TLK - w ostatnim "Świecie kolei" jest artykuł właśnie o tym "barwnym" epizodzie włącznie z numerami wagonów w tych barwach i myślę że to może być doskonała ściągawka dla Robo odnoście tego malowania.
 

old_jawa

Znany użytkownik
Reakcje
1.324 56 1
A'propos zapowiadanej dwójki w barwach TLK - w ostatnim "Świecie kolei" jest artykuł właśnie o tym "barwnym" epizodzie włącznie z numerami wagonów w tych barwach i myślę że to może być doskonała ściągawka dla Robo odnoście tego malowania.
Czytałem ten artykuł (mają być w sumie 3 części) ale niestety przedstawia on wagony po modernizacji z zaokrąglonymi ramami okiennymi więc na potrzeby ROBO odpada.
 

Podobne wątki