• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny ROBO - modele wagonów standardu Y - typu 104A/110A/111A/112A/113A/609A/209C

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
871 60 10
@Skiper jesteś bezczelny i arogancki.
Wiedzę może i masz, ale forma jej przekazywania jest co najmniej dyskusyjna. Jak możesz, o ile to w ogóle możliwe, to ładnie proszę, zmień ją.
Bo do mnie przemawia wiedzą przekazana w miły sposób, arogancja nie koniecznie.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
@Skiper jesteś bezczelny i arogancki.
Wiedzę może i masz, ale forma jej przekazywania jest co najmniej dyskusyjna. Jak możesz, o ile to w ogóle możliwe, to ładnie proszę, zmień ją.
Bo do mnie przemawia wiedzą przekazana w miły sposób, arogancja nie koniecznie.
O ile rozumiem otrzymanie oceny "nudne czy "staroć" itp.... gdy można uznać to za stosowne (bywa)... to zgadzam się z kolegą Przemkiem. Nie wiem co na to administracja ale niejaki Skiper także mnie się uczepił jak chory człowiek i wali mi co drugi post "staroć", "nudne"... itp.... tak ni z gruchy ni z pietruchy..... Skiper.... szkoda mi ciebie, że masz taką spinę, która sprawia, że musisz kąsać ludzi dla upuszczenia własnej 'pary'.... w akcie jakiejś dziwnej satysfakcji doznawanej za każdym kliknięciem wspomnianych ocen na użytkownikach, których odhaczyłeś na swojej korkowej tablicy jako wrogów.
Ale cóż.... widać różne zboczenia są.
 
Ostatnio edytowane:

stranski

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
421 4 0
Po zakupie oliwkowego Robo 104 A ze stacji Łódź Fabryczna, stwierdziłem, że fotele w przedziałach 1 klasy są pomalowane na niebiesko- vide foto producenta
IMG_8950A.jpg

Postanowiłem wnętrze przywrócić do wyglądu z epoki IV
Tak to wyszło :
20190726_230721 (Copy).jpg

a tak po założeniu budy
67198863_2543642109032590_1470366424399609856_o (Copy).jpg
67516616_2543639412366193_2339662264602198016_o (Copy).jpg
 

RMP

Aktywny użytkownik
Reakcje
587 19 0
Po zakupie oliwkowego Robo 104 A ze stacji Łódź Fabryczna, stwierdziłem, że fotele w przedziałach 1 klasy są pomalowane na niebiesko- vide foto producenta
Czy kolega Stranski mógłby napisać w jaki sposób został posiadaczem tego wagonu?
Gdzie go (i pozostałe Y z IV ep.) można nabyć - czy przez zamówienie u ROBO czy bezpośredni zakup np. na giełdzie?
 

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
Tampondruk.
Wg mnie z nowych pasażerskich produkcji ROBO najlepiej jakościwo wykonany został łamaniec kremowo-czerwony z V epoki. Zresztą błyskawicznie został wykupiony... Model zdecydowanie warty "grzechu".
 

michu88

Aktywny użytkownik
Reakcje
655 29 5
Tampondruk.
Wg mnie z nowych pasażerskich produkcji ROBO najlepiej jakościwo wykonany został łamaniec kremowo-czerwony z V epoki. Zresztą błyskawicznie został wykupiony... Model zdecydowanie warty "grzechu".
Błyskawicznie wykupiony, bo to pierwszy wagon tzw. "łamaniec", który jest jak najbardziej prawdziwy. Łamaniec Tilliga to fikcja. Piko jeszcze takiego wagonu nie wydało. Także nie dziwi fakt, że rozszedł się jak ciepłe bułeczki.
 

el14

Aktywny użytkownik
Reakcje
139 17 0
Trzymam kciuki i oszczędności na to co usłyszałem w Gliwicach przy okazji zakupu kolejnej jedynki. Kupiłem bo też chciałem, żeby ostatni wypust po 100 wagonów się opłacił producentowi. Jeśli cena się nie zmieni znacząco, a uda się choć w połowie dotrzymać terminów, to będzie szach mat dla Piko. Dla mnie wnętrza z osobnym odlewem foteli, półkami czy leżankami są warte te 30 PLN.
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
Jeśli cena się nie zmieni znacząco, a uda się choć w połowie dotrzymać terminów, to będzie szach mat dla Piko.
Ja dodam jeszcze jedna sugestię.

Korespondencja z klientem.

Zamówiłem dwa razy wagon ten sam wagon poprzez sklep internetowy. Jako że chciałem zapłacić przez Paypal, to wysłałem dwukrotnie zapytanie zarówno mejlem jak i tu na PW. Zero odpowiedzi. Zaraz zaczna sie głosy zże przeciez mozna zadzwonić itp. Nie chce mi się, nie będę się prosił, nie mam czasu na dzwonienie za granicę.
 
Reakcje
5 5 1
A właśnie w przypadku limitowanej serii 100 sztuk łamańca telefon był najlepszym wyjściem. Imiennie zarezerwowałem, resztę na maila i ten wagon mam, a nie ma ten komu się nie chciało
 

Podobne wątki