• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny ROBO - modele wagonów standardu Y - typu 104A/110A/111A/112A/113A/609A/209C

Iguanabrat

Aktywny użytkownik
Reakcje
259 23 5
Ryflaki Robo też nie schodziły z dnia na dzień. Niektóre malowania były dostępne przez jakiś rok. Niestety ale pieniążki Trzeba zarobić i dopiero można je wydać.
Wagony Piko też nie sprzedają się z dnia na dzień są modele które spokojnie przez rok można kupić więc nie za bardzo rozumiem w czym problem.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
Na 100 procent w pospiesznych
Ale tylko nocnych. W pospiesznych, ale także w nocnych osobowych z Warszawy w różne miejsca w Polsce i za granicą. Ale być może nie we wszystkich, bo w niektórych mogły być wagony z tej drugiej stacji końcowej. To już trzeba byłoby sprawdzić w służbowych rozkładach jazdy.
 

Bolutek

Ostrzeżony
Reakcje
1.611 378 7
A czy ktoś pokusił by się o napisanie, w jakich pociągach ten wagon można było spotkać ?
Co raz zabawniejsze te pytania. W jakich pociągach jeździły kuszetki? :rolleyes: Mogę przysiąc, że na pewno nie w dziennych ekspresowych. Wątpliwości miałbym co do pociągów lokalnych... Co do pociągów nocnych - zdania uczonych w materii są głęboko podzielone...;)...
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
Wagon posiada cenę 285 zł.
Wagon nie może niczego posiadać, bo nie jest właścicielem niczego - a już zwłaszcza ceny. ;) Wagon może mieć (ale nie posiadać) np. okna (jeżeli jest to wagon osobowy). Wbrew pozorom, mieć i posiadać to nie jest dokładnie to samo.
 

Franc

Aktywny użytkownik
Reakcje
590 95 1
Bolutek jak zwykle mało inteligentna i nie przemyślana uwaga nie mająca nic wspólnego z zadanym pytaniem ale spoko, nie przejmuje się tym, trzeba być tolerancyjnym :) . Nie dam Ci negatywa bo nie jestem mściwy. Kolego @Hydrus dokładnie o to mi chodziło. Wagon jest wyjątkowy i nie śmigał z każdym nocnym, stąd to pytanie. Ja osobiście nie doszukałem się w necie odpowiedzi.
 

Hydrus

Aktywny użytkownik
Reakcje
146 0 0
Cytuję za http://robo.eu.com/aktualnosci/wagon-kuszetka-110ac-st-warszawa-grochow-epoka-va, gdzie jest zdjęcie i projekt:
Przedstawiam pierwszą zapowiedź kolejnych wagonów, które ukażą się już wkrótce - wagon kuszetka typu 110Ac ze stacji Warszawa Grochów, epoka Va. Wagon ten charakteryzuje się nietypowym malowaniem. Kuszetka ta z tego co mi wiadomo była używana w ruchu krajowym i nie było to malowanie pod konkretny pociąg. Zdjęcie autorstwa Andrzeja Etmanowicza ukazuje wagon zaraz po rewizji, gdzie był przemalowany z barwy zielono – oliwkowej.
Projekt:
robo_244610.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Bolutek

Ostrzeżony
Reakcje
1.611 378 7
Kolego @Franc - po prostu dla mnie pytanie "w jakich pociągach można było spotkać kuszetkę" jest na miarę pytania "dlaczego pociąg jeździ?".
Sorki - nie dorastam twej inteligencji, dlatego robię mało inteligentne uwagi.
A i też nie rozumiem "wyjątkowości" modelu manufaktury Robo...
 

Podobne wątki