• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny ROBO - modele wagonów standardu Y - typu 104A/110A/111A/112A/113A/609A/209C

Reakcje
1.611 378 7
To są sklepy zlokalizowane "gdzieś" w Europie mające swoje "hurtownie" gdzieś w Chinach. Jeżeli ktoś wierzy w model warty tyle-a-tyle a wystawiany za 1/5 ceny - niech nie liczy na cuda. Piszę bo raz!!! dałem się nabrać - ale co prawda strata nie była wielka...
 

przemek_lipski

Aktywny użytkownik
Reakcje
759 10 0
Czy ma ktoś informacje z jakiej epoki zostaną wydane wagony 111a na przełomie "19/20 roku? Na Fb była mowa o kilku wersjach w kilku epokach równocześnie. (chyba, że źle to odebrałem)

Pozdrawiam.
W komentarzach na fb na profilu ROBO druga klasa IC zapowiedziana jest na 2020 rok, ale chyba raczej nie początek - wpierw kuszetki pewnie pójdą, mają też być zielono-kremowe 2kl. IV epoka zapewne też, ale nie podano na razie żadnych informacji w tym temacie.
Poza tym zapowiedziane są ryflaki na 2020 rok, ale to inny temat :)
 
Ostatnio edytowane:

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.942 24 8
Czy znany jest sposób dystrybucji wszystkich tych wagonów? Mam na myśli czy oprócz sklepu Robo będą dostępne w innych sklepach modelarskich? Przełom roku już wkrótce, a nie znalazłem w żadnych zapowiedziach?
 

przemek_lipski

Aktywny użytkownik
Reakcje
759 10 0
Czy znany jest sposób dystrybucji wszystkich tych wagonów? Mam na myśli czy oprócz sklepu Robo będą dostępne w innych sklepach modelarskich? Przełom roku już wkrótce, a nie znalazłem w żadnych zapowiedziach?
Zapowiedziano, że będą także w sklepach stacjonarnych do "pomacania" i kupienia. A w których, to już ponoć zależy tylko od właścicieli sklepów :)
 

przemek_lipski

Aktywny użytkownik
Reakcje
759 10 0
I kolejny news - konkurs od Robo z ich fanpejdża na fb. Tym razem bardzo ciekawy:

"ROBO Modele
STWÓRZ SWÓJ WAGON ❗️❗️
Dostajemy od Was setki jak nie tysiące zapytań o konkretne wagony, przydziały, bądź wagony bez oznakowań abyście mogli sami dodać oznaczenia na kalkach.
W związku z powyższym postanowiliśmy wyjść Wam na przeciw
Przygotowaliśmy dla Was konkurs.
Aby wziąć udział wystarczy wysłać do Nas zdjęcie wagonu który chcielibyście aby został wydany.
Ważne aby było widać nr wagonu, a im więcej widocznych pozostałych oznaczeń tym lepiej- bez nr. nie będziemy mogli go odtworzyć.
Dotyczy się to wagonów 1 i 2 kl. w malowaniu oliwkowo-zielonym, kremowo-zielonym/czerwonym z trumienką i bez.
Dla tych, których wagony uda się wydać wyślemy dwa wagony (dla siebie i osoby którą wskażecie).
Ponieważ planujemy wydać paręnaście składów to szansa na wygranie swojego wagonu jest bardzo duża
:)
Zapraszamy do udziału, a także do udostępniania postu swoim znajomym lub na grupach związanych z koleją.
wiadomości możecie wysyłać przez FB lub na maila."
 

el14

Aktywny użytkownik
Reakcje
139 17 0
Sądząc po rozstawie okien to przemalowanka 112A, ponoć parę było zrobionych dla klubów modelarskich czy coś takiego. Jeśli tak to ktoś się pozbywa przed zakupem prawdziwej kuszetki. Wypadało by jednak dać wtedy opis albo przynajmniej fotki, żeby okna policzyć można było.
 

Podobne wątki