• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny ROBO - modele wagonów standardu Y - typu 104A/110A/111A/112A/113A/609A/209C

Reakcje
87 3 0
Wklejam:
https://www.facebook.com/robo.modele
Właśnie dotarły nowe kuszetki...
Przed chwilą przyjechał transport nowych modeli kuszetek z Warszawy oraz wznowienie kuszetek z Wrocławia oraz Gdyni.
Pomimo, że modele z Warszawy są już praktycznie wyprzedane pracujemy nad następnymi modelami, które również będą tzw "rodzynkami" na półkach oraz modeli, które uzupełnią obecne wydane przez nas modele wagonów. W przygotowaniu kolejne 2 kuszetki w nietypowym oznakowaniu (Warszawa Grochów oraz Kraków) oraz wiele innych modeli, które mam nadzieję, że przyjdą jeszcze przed świętami tego roku.
Jutro modele zostaną wysłane do sklepów.
Pozdrawiamy
ROBO Modele
 

old_jawa

Znany użytkownik
Reakcje
1.336 56 1
I to jest właśnie hobby tylko dla wybranych a nie dla miłośników kolei i to tej modelowej. Ten kto nie śledzi nowości nawet się nie dowie, że coś wyszło. A tu już tego nie ma.
Czy o takie hobby wszystkim chodzi?
PIKO stać na wydawanie katalogów ze swoimi produktami bo modeli robią dużo, ROBO polega na informacji poprzez internet (Facebook w tym przypadku).
 

ralph80

Aktywny użytkownik
Reakcje
571 3 2
I to jest właśnie hobby tylko dla wybranych a nie dla miłośników kolei i to tej modelowej. Ten kto nie śledzi nowości nawet się nie dowie, że coś wyszło. A tu już tego nie ma.
Czy o takie hobby wszystkim chodzi?
”Granatowe” kuszetki Warszawa Grochów przecież nie były jakąś tajemnicą dla wybranych. Na stronie ROBO od lipca co najmniej była dostępna informacja, była równie nie raz informacja na FB producenta, info było również tu na forum, większość sklepów oferujących modele ROBO miała je w przedsprzedaży. Model można było zobaczyć i kupić w przedsprzedaży na Miniaturowej Polsce. Wiec nie wiem o jakich wybranych mówimy - ale szanse na zakup była przez kilka miesięcy. Ja zamówiłem w lipcu bez problemów i myśle ze każdy mógł.
 
Reakcje
87 3 0
Przecież modele, gdy tylko znajdą się w sprzedaży to są m.in. na stronie ROBO w sklepie. Poza tym kilka sklepów będzie miało je w ofercie. Pewnie niektóre znikną od razu. Ale były zapowiedzi ich wydania, była możliwość kupna w przedsprzedaży w kilku sklepach internetowych i stacjonarnych, czy wreszcie można było napisać maila do ROBO i zamówić dla siebie konkretny model. Zapewne można to zrobić i teraz.
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.143 442 105
Choć nie mam problemu z formą dystrybucji modeli przez Robo to jednak mogło mi coś umknąć. Dlatego chciałbym zapytać czy w znanych planach są wagony które pojawią się po tej granatowej kuszetce (Nie biorę pod uwagę zapowiedzianych wznowień )?
 

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
Wy o wszystko macie problemy. Wszystko.
Te wszystkie wpisy kojarzą mi się z babcinym narzekaniem z okna lub z ławki z przed klatki schodowej.
Myśląc tym tokiem myślenia... a co z tymi co nie posiadają internetu? A w jego miejscowości nie ma sklepu modelarskiego? No jak tak można? Przecież im nikt nie dostarczy do domu uletek? No te firmy nie szanują klienta. A piko robi kolorowe ulotki. to brak szacunku dla daltonistów.... ble, ble, ble.

Tak poważnie: Robo był w Gliwicach gdzie wystawił model, jest informacja na stronie internetowej, na Facebook również to naprawdę tak mało?
Zazdroszczę Wam. Takie problemy mogą się rodzić w głowie tylko z nadmiaru wolnego czasu :ROFL:
 

Valec

Aktywny użytkownik
Reakcje
267 3 0
Choć nie mam problemu z formą dystrybucji modeli przez Robo to jednak mogło mi coś umknąć. Dlatego chciałbym zapytać czy w znanych planach są wagony które pojawią się po tej granatowej kuszetce (Nie biorę pod uwagę zapowiedzianych wznowień )?
Informacje z facebooka o planach Robo na koniec tego lub początek przyszłego roku:
- ryflaki z nowej formy, z nowymi przydziałami,
- zielona dwójka PKPIC z Wrocławia, nietypowa, z dwiema skrzyniami przełączającymi i jedną akumulatorową,
- nowe malowania 111A/112A (w tym z cechą PKP w trumience),
- już się robią wagony ze stacją macierzystą Katowice,
- w przygotowaniu dwie kolejne kuszetki w nietypowym oznakowaniu (Warszawa Grochów i Kraków),

Tyle udało mi się wyłuskać...
 
Reakcje
4.111 416 99
I to jest właśnie hobby tylko dla wybranych a nie dla miłośników kolei i to tej modelowej. Ten kto nie śledzi nowości nawet się nie dowie, że coś wyszło. A tu już tego nie ma.
Czy o takie hobby wszystkim chodzi?
Nie ma problemu. Info i tak zaraz tutaj trafia.... bo miłośnicy śledzą na bieżąco....
Wklejam:
https://www.facebook.com/robo.modele
Właśnie dotarły nowe kuszetki...
(...)
Także info jest.

Szkoda jedynie, że Robo nie wrzucił (na tą chwilę jeszcze nie widziałem) na swój profil FB ani stronę www zdjęć wspomnianych wznowionych kuszetek z Gdyni. Chętnie bym zobaczył, czy jota w jotę to co było, czy coś zmienili w oznaczeniach jak to było obiecywane. Może na stronach sklepów jak dojdą...
 
Ostatnio edytowane:

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
Nie ma problemu. Info i tak zaraz tutaj trafia.... bo miłośnicy śledzą na bieżąco....

Także info jest.

Szkoda jedynie, że Robo nie wrzucił (na tą chwilę jeszcze nie widziałem) na swój profil FB ani stronę www zdjęć wspomnianych wznowionych kuszetek z Gdyni. Chętnie bym zobaczył, czy jota w jotę to co było, czy coś zmienili w oznaczeniach jak to było obiecywane. Może na stronach sklepów jak dojdą...
A kogo są zdjęcia z załącznika?
 

Podobne wątki