• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ROBO - modele wagonów pasażerskich typu 101A/102A

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Człowieku zastanów się co ty pisze i jakie bzdury wypisujesz. Dołożyłem krótką harmonię ponieważ te wagony jeździły zawsze za lokomotywą jako pierwszy wagon (informacja potwierdzona). Czy w związku z tym widziałeś gdzieś wagon, który jechał jako pierwszy lub ostatni z rozłożoną harmonią?!
Człowieku, czytaj ze zrozumieniem. Nie krytykuję tego, że "za krótka harmonia" - bo sklep mi napisał w mailu, że to harmonia na wagon końcowy, z tym nie ma problemu - ale krytykuję to, że na zdjęciach w sklepie był wagon z długimi harmonijkami i z metalowymi ramkami na nich (kompletny), zaś dotarł do mnie taki, o jakim napisałem i bez metalowych zwieńczeń harmonii. Powtarzam - krótką harmonię bym olał, tłumaczenie sklepu było OK, ale nie było na harmoniach metalowych ramek i informacji o tym na stronie sklepu, że wagon jest w związku z tym wybrakowany. Pomijam fakt, że harmonijki były popękane.
Sadzisz się nie wiadomo co co. Człowieku...

Idź, kup sobie nowe auto bez np. wycieraczek, a zapłać jak z wycieraczkami. Płacę za kompletny to wymagam kompletnego, więc nie wiem o co te sapy. Kupowałem wasze produkty tym samym wspierałem waszą firmę. A teraz jeszcze opiernicz dostaję bo ostrzegłem innych przed jednostkowym modelem, który jest wybrakowany, a na stronach sklepu oferowany jako kompletny... bez informacji o wspomnianych uchybieniach.

Więcej nie ostrzegam na forum. Lepiej się zamknąć i przemilczeć, a nie potem pretensji wysłuchiwać.

...I jeszcze dostawać "słabe" od co niektórych. Chciałeś dobrze, to masz w nagrodę.
 
Ostatnio edytowane:

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
Robo... skoro już ostro myślisz o EN57 to może przy okazji tego projektu pomyśl również o EN71, bo to z punktu widzenia technicznego to samo tylko z dwoma wagonami silnikowymi zamiast jednego. To by było coś...;)

Ehhh... rozmarzyłem się:love:
 

stranski

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
424 4 0
Czy ktoś może dysponuje informacjami na temat przydziału wagonów 101 A do Stacji Zagórz ew. Jasło, Nowy Sącz z okresu 1975-1980.
byłbym wdzięczny za podanie numerów inwentarzowych.
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
To jak niektórzy koledzy tu marzą :rolleyes:, to ja tez pozwolę sobie na małą prywatę. Panie Robercie, wiem że jestem w mniejszości, ale czy w wózkach wagonów mogłoby się pojawić miejsce na płoze, tak żeby te słodkie ryflaki - których kilka już mam - i nie tylko one, można było oświetlić także w Maerklinie? :rolleyes::rolleyes::rolleyes::D
 

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
Robo... skoro już ostro myślisz o EN57 to może przy okazji tego projektu pomyśl również o EN71, bo to z punktu widzenia technicznego to samo tylko z dwoma wagonami silnikowymi zamiast jednego. To by było coś...;)

Ehhh... rozmarzyłem się:love:
Obawiam się tylko czy (patrząc chociaż na obecną cenę cystern 220zł)byłoby mnie na taki tabor stać?:confused:
 

Podobne wątki