• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ROBO - modele wagonów pasażerskich typu 101A/102A

OP
OP
robo

robo

Znany użytkownik
Reakcje
621 10 6
#21
Witam ponownie
Widzę, że debata schodzi nt. ceny. Powiem tylko tyle, że produkt ma być dostępny dla każdego i z ceną będziemy schodzić do min (rozsądnego oczywiście). Mogę tylko dodać, że produkt ten będzie droższy w innych krajach ;)
 

RMP

Aktywny użytkownik
Reakcje
587 19 0
#22
Bardzo chętnie zawówię kilka szt. najlepiej w IV ep. ze stacją macierzystą Bielsko Biała Gł.
Dawno takiej informacji oczekiwałem. Gratuluję!
RMP
 

jan23

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#24
Też piszę się na 2-3 szt. z oświetleniem. Mam nadzieję, że jak projekt wypali to pojawią się w przyszłości inne konstrukcje wagonów i też w rozsądnej cenie.
 

BYDŁO

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#28
ROBO - Jesteś wielki, trzymam kciuki oby Ci się udało. Już się napaliłem na dwa składy, jeden w ep.III a drugi w ep.IV. Mam jednocześnie nadzieję że "KOLEDZY, ZNAJĄCY SIĘ NA WSZYSTKIM EKSPERCI" nie będą znęcać się nad tym co robisz. Pozdrawiam -życząc wiele cierpliwości.
 

jareksut

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#32
Ja poproszę 3 sztuki bez oswietlenia. Epoka III, przydział Olsztyn albo Ełk. A nawet z innym przydziałem. Trzeba wspierać dobrą inicjatywe :LOL:
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
#35
Panowie, przecież tutaj nikt nie zbiera zamówień, więc nie rozumiem po co te wpisy, ile kto chce kupić.
Poczekajmy aż wagony ukażą się w sprzedaży, a wtedy każdy sobie kupi, ile chce.
Za chwilę się zrobi w tym wątku 20 stron niczego nie wnoszących postów.
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#36
karol_mar napisał(a):
Panowie, przecież tutaj nikt nie zbiera zamówień, więc nie rozumiem po co te wpisy, ile kto chce kupić.
Poczekajmy aż wagony ukażą się w sprzedaży, a wtedy każdy sobie kupi, ile chce.
Za chwilę się zrobi w tym wątku 20 stron niczego nie wnoszących postów.
Masz rację ale moim zdaniem takie wpisy w najdrobniejszy chociaż sposób dodają ochoty do działań. Wyobraź sobie, że zamiast takich pojawiłyby się np takie: "za prosty", "za krzywy", "za mały o 2mm", "za duży o 2 mm" itp itd, a tak chłop wie, że jest zainteresowanie i MOŻE WRESZCIE COŚ Z TEGO BĘDZIE.

Rafał
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#38
To że to dobry temat, to wiadomo. Zapotrzebowanie jest ogromne.

A wpisy z tymi zapowiedziami kto ile weźmie, zamiast wpisów co jest z modelem nie tak, świadczą o tym jeszcze bardziej, oraz miło, że chociaż raz wszyscy się nie czepiają wszystkiego, tylko chcą kupić.
 

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.297 23 0
#39
Dokładnie tak! (Choć niektórych już taka rola, żeby się czepiać... 8) ).
Ja oczywiście też zgłaszam chęć nabycia paru oświetlonych sztuk.
Mile widziana stacja: Poznań!
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
#40
To i ja się dopiszę: jestem zainteresowany 3-ma sztukami z oświetleniem (może być bez stref), IV epoka, najchętniej z Warszawy (czy takie tu stacjonowały? bo przyjeżdżały na pewno, ale może miały przydział do innych stacji). Jak będzie 1 klasa, to też co najmniej jeden.

Widząc pierwsze efekty, mam nadzieję na pomyślny finał.
 

Podobne wątki