• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ROBO - modele wagonów pasażerskich typu 101A/102A

Rubikus

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#41
Tylko kolego zmień kolor diod w oświetleniu , bo ten nijak do "ryflaków" nie pasuje, chyba , że zdjęcie przekłamuje.... Poza tym beznadziejne rozmieszczenie punktów oświetleniowych. Popraw póki jest czas i nie oszczędzaj na diodach.
 

Butter

Użytkownik
Reakcje
103 0 0
#42
Co prawda nie moja skala, ale zawsze miałem sentyment do tych wagonów, a przy takiej proponowanej cenie grzechem byłoby nie zakupić chociaż jednego :) Piszę się na jakby co na symboliczną jedną sztukę bez oświetlenia :) Wielkie brawa za inicjatywe!
 
OP
OP
robo

robo

Znany użytkownik
Reakcje
621 10 6
#43
Dziękuje wszystkim za słowa uznania oraz zainteresowanie.

Pragnę dodać, że będzie wypuszczona, krótka seria z bazowym kolorem do samodzielnego pomalowania.

Co do oświetlenia to zostanie ono przeprojektowane tak jak wcześniej napisałem. Natomiast co do koloru diod to można zmienić tylko na jakie...? (ja już nie pamiętam jakie one były w rzeczywistości ... jasno żółte..?).

Determinacja jest olbrzymia... Tak jak wszyscy chciałbym ujrzeć wszystko co jeździ po polskich torach na makiecie.

Co do zamówień to proszę się nie denerwować ponieważ jak zabraknie wagonów z pierwszego rzutu to zostanie ono uzupełnione.

Tak jak obiecałem, wrzucam link do zdjęć w wysokiej rozdzielczości oraz wymiary wagonu.

Zdjęcia
http://rapidshare.com/files/428912986/101A.rar
 

Załączniki

Reakcje
1 0 0
#44
Czy będą też wagony 1 kl.Byłbym zainteresowany składzikiem 2x 2kl+ 1x 1kl.Jeśli nie to trzy "dwójeczki".Pozdrawiam, życzę powodzenia no i niecierpliwie czekam! :D
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#51
Inicjatywa jak najbardziej godna uwagi i wielkie brawa kol robo za przymiarkę do produkcji.
Czekam z niecierpliwością na dalsze poczynania siadam w pierwszym rzędzie i czekam na ogłoszenie sprzedaży pierwszych wagonów.Sam na pewno też za taką cenę się skuszę proszę o uwzględnienie w opisie wagonów za stacji Leszno :D
 

404W

Znany użytkownik
Reakcje
515 21 0
#52
Świetna wiadomość.
Polski wagon w przystępnej cenie. A jednak się da.
Trzymam kciuki za projekt.
I mam nadzieję, że gdy się uda, będą następne wagony. Z pasażerskich proponowałbym rodzinę 1-7A, a z towarowych 401K [Gags], lub węglarki może najpierw dwuosiową 3W/4W/11W, lub czterosiową 401W.
I wtedy będziemy mieć najbardziej charakterystyczne typy wagonów PKP, bo 1K już jest.
Za platformę 401Z brał się kiedyś ADAM ale chyba się rozeszło.
 

morhead

Użytkownik
Reakcje
18 0 1
#55
Witam

Jak wszyscy to wszyscy - chętnie wezmę 2szt :D
A super by było gdyby były ze stacji Tarnowskie Góry ;)
Czepiłbym się szybek - trochę "przeźrobrudne", reszta super

Pozdrawiam
T
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#56
Witam :D .
:shock: Proszę mnie wpisać na listę. Chciałbym zamówić dwa bez oświetlenia. Czy jest opcja z opisem z Białegostoku?
 

arch_przemo

Aktywny użytkownik
Reakcje
6 0 0
#57
RMP napisał(a):
http://rapidshare.com/files/428912986/101A.rar
Co z tym linkiem? Po otwarciu pisze, że to błąd.
Se trza kliknąć najlepiej na slow download - bez żadnych problemów po parunastu sekundach przechodzi na "download now" :)
Mnie chodzi pod mozillą i operą - nie wiem, czemu problem???
Pzdr
Przemo
 
K

Kpt.Nemo

Gość
#58
Panowie czytając część wpisów o mniej więcej treści " a jednak się da" zastanawiam się czy kiedykolwiek ktoś wykluczył teczniczną możliwość wykonania takiego lub innego modelu przy użyciu technologi wtrysku.
Największym bólem w tego rodzaju zabawie zawsze jest kasa, rozmawiałem onegdaj z nudów całkiem z kilkoma producentami form wtryskowych, pokazując jako wzór węglarkę Wddo, nikt mi nie odmówił, natomiast każdy wymieniał sumę od 25 kPLN do nawet 50 kPLN.
Reasumując to pianie z zchwytu jest trochę żenujące, da się jak się da, a jak się nie ma miedzi to się w domu na dupie siedzi.

Kolega Robo ma i zrobił, chwała mu, jeśli spełnią się zapowiedzi co do cen, tym większy splendor na jego głowę spłynie, jak to mówią w niektórych kręgach, szacun.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#59
Mam ogromne zastrzeżenia co do okien, moim zdaniem ramki są za słabo zaznaczone.
Sprawa oświetlenia to z tego co ja pamiętam to panował tajemniczo-żółty półmrok lamp sufitowych, a tu wygląda jak jarzeniowe. I ta 1kl. z siedzeniami lotniczymi, to były czasy. ;)
Może kolega robo by podał jakie planuje stacje macierzyste, epoki, bo ja chętnie bym miał docelowo w kolekcji 2 ciemnozielone(Grudziądz) i 2 szt. wagonów dwubarwnych doczepnych do SN61(Chojnice)
Reasumując może być hit.
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#60
Zbyszek :!: czytalem twoj post ,piszesz tam o doczepce do SN61.jesli to mozliwe chcialbym to zobaczyc,przede wszystkim zestawy kolowe. :D Dzieki.
 

Podobne wątki