• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny ROBO - modele wagonów cystern typu 406R

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
Oby sprzedaż nie była również ograniczona do jakiejś elitarnej grupy np. rdzennych mieszkańców Kalisza lub Modelarzy ;)
A tak na poważnie to jest ktoś w stanie podać daty rewizji tych najnowszych cystern,proszę?
 

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.297 23 0
Na rysunkach logo CPN-u było na wysokości logo dec-u (prawidłowo!), tymczasem tutaj jest poniżej.:confused:
Mam nadzieję, że m.in. tego dotyczyły wspomniane "ostatnie poprawki".
 

RS11

Znany użytkownik
Reakcje
153 0 0
Na rysunkach logo CPN-u było na wysokości logo dec-u (prawidłowo!), tymczasem tutaj jest poniżej.:confused:
Mam nadzieję, że m.in. tego dotyczyły wspomniane "ostatnie poprawki".
Choć w realu nie zawsze tak było, że loga były na tej samej wysokości. Zawsze trzeba sprawdzać ze zdjęciem oryginalnej cysterny.
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
No tak. Myślałem że jakimś cudem w ostatniej chwili będzie zmiana rewizji i oznaczeń i będzie to wagon z okresu 90-95. Pewnie ten drugi podobnie. No nic, trzeba anulować zamówienie, a zamówiłem po 3 tego i tego drugiego:confused:
 

404W

Znany użytkownik
Reakcje
515 21 0
No tak. Myślałem że jakimś cudem w ostatniej chwili będzie zmiana rewizji i oznaczeń i będzie to wagon z okresu 90-95. Pewnie ten drugi podobnie. No nic, trzeba anulować zamówienie, a zamówiłem po 3 tego i tego drugiego:confused:
Skoro te 2 lata to taka dla ciebie różnica. Ale rysunek był znany ! Więc czemu liczyłeś na zmiany ???
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
Pisałem o nadziei. Faktyczna przynależność tych cystern diametralnie się różni od tej którą miały 2 lata wcześniej. Nie ważne. Mnie nie pasują do koncepcji i tyle. Czekam dalej.
 

Podobne wątki