• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ROBO - modele wagonów cystern typu 406R

DieselPower

Aktywny użytkownik
Oby sprzedaż nie była również ograniczona do jakiejś elitarnej grupy np. rdzennych mieszkańców Kalisza lub Modelarzy ;)
A tak na poważnie to jest ktoś w stanie podać daty rewizji tych najnowszych cystern,proszę?

ALA

Aktywny użytkownik
Na rysunkach logo CPN-u było na wysokości logo dec-u (prawidłowo!), tymczasem tutaj jest poniżej.:confused:
Mam nadzieję, że m.in. tego dotyczyły wspomniane "ostatnie poprawki".

DieselPower

Aktywny użytkownik
No tak. Myślałem że jakimś cudem w ostatniej chwili będzie zmiana rewizji i oznaczeń i będzie to wagon z okresu 90-95. Pewnie ten drugi podobnie. No nic, trzeba anulować zamówienie, a zamówiłem po 3 tego i tego drugiego:confused:

DieselPower

Aktywny użytkownik
Pisałem o nadziei. Faktyczna przynależność tych cystern diametralnie się różni od tej którą miały 2 lata wcześniej. Nie ważne. Mnie nie pasują do koncepcji i tyle. Czekam dalej.