• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Rivarossi - modele zespołów wagonów piętrowych serii Bipa/Bhp

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Ja nie przebieram, biorę to co mi dają, zresztą sam sprzedawca mówił, że "nie macane" :)
Cena taka jak prawie wszędzie 780zł

Pan, który przede mną kupował też Bipę, mówił, że przed nim też ktoś kupował, zatem trochę tych wolnych zestawów było, czy jeszcze zostały, nie wiem.
 

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
zobaczymy, bo też czekam z tego sklepu, rzekomo dziś miało wyjść kurierem ale jakoś nie dostałem info
jak przyjdzie policzę ilość odcisków :D
 

Phantomiusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
Dziś odebrałem w Modelmani to ktoś przed mną przebierał chyba w 10 zestawach. Zdziwił, się że nawet nie zajrzałem do pudła. Usłyszał odpowiedź, że jeszcze nie trafił mi się trefny towar. No i nie był trefny tylko z powrotem nie mogę włożyć modelu do pudełka :/
 

RafałM

Znany użytkownik
Reakcje
23 3 0
Potwierdzam.W Dataland odbierałem model przed 17 czyli godziną zamknięcia sklepu .Widziałem całą dostawę wagonów do tego sklepu i były to 3 kartony .Właściciel akurat przygotowywał modele do wysyłki. Powiedział mi także że ma jeszcze kilka wolnych modeli z odmówionych rezerwacji.
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
MODEL GODNY POLECENIA
tylko mi dzwonią czerwone światła na zasilaniu cyfrowym ,znacie temat ? :( taki lekki bzyczek,w pozycji stojacej z obu stron
 

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
Dziś odebrałem w Modelmani to ktoś przed mną przebierał chyba w 10 zestawach. Zdziwił, się że nawet nie zajrzałem do pudła. [...]
Nie podoba mi się ten wpis (oczywiście do Ciebie, Phantomiusz, nic nie mam :) ) - jutro osobiście odbieram w MM swojego piętrusa ... Nie lubię "przemacanych" modeli, które sprzedawane są jako NOWE. Rozumiem, że sprzedawca daje możliwość wyboru ale... bez przesady. Modele posiadają wiele filigranowych detali, które mogą się po prostu ułamać podczas takich "macanych" oględzin jeśli "macant" źle obywa się z towarem. Co innego gdy otwierane jest tylko samo wieczko od pudełka, bez wyciągania modelu... to jeszcze może być, wg mnie, dopuszczalne.
 

Phantomiusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
Może inaczej. Nie widziałem, aby wyjmował wagony z pudła. jedynie kilka pudeł wokół leżało. Byłem w sklepie 2 minuty i też za dużo nie widziałem.
 

Podobne wątki