• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

RIVAROSSI ASF

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#2
Mam ten modelik.
Wykonanie na bardzo wysokim poziomie. Jazda bardzo ładna, zaś sam napęd bardzo mały, przez co zajmuje tylko połowę wysokości wnętrza, a nie aż po dach. W tym jest też miejsce na dekoder 6-pinowy. Uważam iż model odwzorowany jest bardzo, bardzo dobrze i wart jest zdecydowanie zakupu, gdyż stanowić będzie ładny element makiety, jak i kolekcji.
Z wad jakie zauważyłem, to tylko detale. Ale najważniejsza wada to złe umiejscowienie reflektora czołowego, to znaczy zbyt wysoko (sam reflektor jest podświetlany). U dołu czołownicy pionowe zgarniacze przeszkód z toków szynowych są odwrotnie odwzorowane, ale kto to zauważy? W tym momencie nie przypominam sobie innych wad.
Na plus należy zaliczyć odwzorowanie wielu małych detali, takich jak wszelkie poręcze, uchwyty, kominki, syrena, wycieraczki. Model bez przemalowania pasuje na makietę PKP, bo tylko z bliska widać że napisy nie są po naszemu. Ale przemalować też przecież zawsze można.
 
OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.346 10 0
#4
CoCu dziękuje za odpowiedź .
Właśnie się zastanawiałem nad kupnem ale jeżeli piszesz że model jest bardzo dobrze odwzorowany to raczej niebawem trafi do mojej kolekcji. Zbyszku byłem na Kluczykach i widziałem te ,, Adolfy " .;)
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#5
O to własnie mi chodziło, możesz sobie obfotografować oryginał do woli i porównać ze zdjęciami modelu z sieci. :) Wnioski wyciągniesz sam, a jeździ ładnie, co widać na filmie(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 5
Tabor 18
Tabor 8
Tabor 3
Tabor 2

Podobne wątki