• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Rico

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#24
Działali w czasie prosperity transportowej , gdzie na nowe auto czekało sie po pół roku , to kupowali co mogli , zreszta flota liczyła bodajże coś koło 2 tyś aut . Ciekawe jakby się to prezentowało dzisiaj jakby przetrwali .
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#25
Działali w czasie prosperity transportowej , gdzie na nowe auto czekało sie po pół roku , to kupowali co mogli , zreszta flota liczyła bodajże coś koło 2 tyś aut . Ciekawe jakby się to prezentowało dzisiaj jakby przetrwali .
Z tego co pamiętam to było tego już 2500szt a nie zapominajmy o kolejnych zamówionych.
Ogólnie bałagan był w firmie niesamowity... za szybko kupowali a tego nie ogarniali.
Gdyby przetrwała... to po Polskich drogach jeździłoby pełne świetnie zrobionych trucków. Bo mieli w firmie parę rodzynków.
 

maniek

Aktywny użytkownik
Reakcje
70 0 0
#29
Och Rico ... To właśnie barwy tej firmy przykuly kiedyś moja uwagę do ciężarówek. Co z czasem zamieniło się w kolekcjonerstwo, hobby, i wiele chciałem oddać za posiadanie chodź jednego modelu w ich barwach. Kiedy moja wiedza się troszeczke poszerzyła i skupilem się na skali 1/87,to wpadł mi do głowy, ambitny plan stworzenia własne floty Rico w tej skali :) Lecz jest to w dalszym ciągu tylko plan :(