• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Retro Nowy Sącz- Chabówka

Reakcje
0 0 0
#1
Mam okazje po informować o szykowanym przejeździe pociągu retro po naszej 104 . Impreza zacznie się ok 09:30 . w dniu 29.05.2011r (niedziela) wyjazd z Sącza koło 10.00 . Dalsze informacje będą początkiem maja. Zapraszam, wszak to najpiękniej położona linia kolejowa w kraju :D
 
Reakcje
0 0 0
#2
Uważam, że nie tylko w naszym kraju. Kiedyś miałem okazje przejazdu z Wiednia do Bregenz niby góry wyższe i pociągi na wypasie ale jazda w klimatyzowanym zugu to jak lizanie lodów przez szybe wystawową;)
Zapisuje się na tą jazde obiema ręcami!
 

Załączniki

OP
OP
malizna
Reakcje
0 0 0
#3
Troszke dobrych wieści :D cytuje organizatora:

Impreza ma mieć formę Małopolskiego Pociągu do Przyjemności. Na stacjach w Limanowej, Tymbarku, Dobrej oraz Rabce zdroju postoje z prezentacją gmin - ich walorów turystycznych oraz regionalnych. W Kasinie Wielkiej przewidziane ognisko, a w Mszanie Dolnej mała niespodzianka. Po przyjeździe do skansenu w Chabówce, pół godzinne zwiedzanie i powrót autokarami do Nowego Sącza. Wszystkie informacje na temat przejazdu pojawią się pod koniec kwietnia lub ewentualnie w weekend majowy na stronie Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei - http://www.smk-ns.pl.
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#6
Ja bym chciał z całą rodziną, czy bilety trzeba wcześniej rezerwować czy da się je kupić na miejscu przed odjazdem?

Rafał
 
OP
OP
malizna

malizna

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Z tego co wiem już jest ciężko z biletami, prawdopodobnie już brak. :( Proszę w tej sprawie szybko sie skontaktować z podanym numerem telefonu na stronie.
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#8
Bardzo klimatyczny skład - i to dudnienie Ty2 rozchodzące się po górach...
Nie mogłem być na imprezie z powodów rodzinnych, ale na chwilę skoczyłem, aby zrobić pewien eksperyment.
Niestety, udało mi się zrobić, koło przepustu w Podłopieniu, jedynie jedno zdjęcie z fragmentem parowozu:

Obsługę aparatu latającego mam opanowaną dopiero w 1/3, więc eksperyment zakończył się pożyczaniem drabiny od okolicznych mieszkańców celem zdjęcia aparatu z wysokiego drzewa :(
 

Załączniki

OP
OP
malizna

malizna

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
Więc tak, imprezka się udała mimo że straszyło deszczem. Jednak chmury ustąpiły na tę okoliczność :D . Składzik przedni: Najpiękniejsza linia w kraju czyli 104+ Ty2-953 + dwie 101A+BCi+BCi+Ci+C. Jak dla mnie imprezka udana, a i nie słyszałem narzekań podróżnych. Więc Ci co byli wiedzą i pewnie coś dorzucą.
Władku, dziękuje za miłe pogawędki na postojach :D
Życzyć pozostaje aby retra jeździły cześciej.
 

Załączniki

WM-MODEL

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.730 14 0
#10
:D
Świetna impreza!
W Dobrej k. Limanowej...

...i w Rabce Zdroju...

...witały pociąg orkiestry ;)

Sympatyczna konduktorka :D

W Limanowej było wodowanie z zastępczego żurawia :D


Kilka luźnych obrazków.






Już myślałem, że nie spotkam nikogo znajomego, a tu trafił się nawet naczelny KMD ;)

Wysiadałem w Chabówce, pociąg pojechał dalej, tzn. do Skansenu...
http://www.youtube.com/watch?v=J--C_6SrNqs
...a JA z powrotem do Krakowa :D
 

Załączniki

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.182 8 0
#11
Władziu, Ty to umiesz uchwycić w kadrze "ciekawe obiekty" - flecistki z pierwszej fotki, miła konduktorka i damy w starodawnych fatałaszkach :D To ponoć zdrowy objaw ;)
 

Ogryzek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
Ty2-953 już wrócił z Wolsztyna :?: :shock: A mówili ze niby ma zostać w Wolsztynie już :idea: Jeśli to tylko plota to się ciesze nie okrywając tego ze jest tam gdzie jego miejsce- w dobre ręce Chabówki :D
 
OP
OP
malizna

malizna

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
Ukazało się zdjęcie grupowe robione w Kasinie Wielkiej :D http://www.ssmk.cba.pl/
Jak wieści niosą możliwe że będzie powtórka w lipcu.
A co jest z Chabówki niech zostanie w Chabówce, bo w przeciwnym razie pójdzie na stracenie. A szkoda dobra narodowego :p
 

Podobne wątki