• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

retro N.Sącz-Chabówka

Darth Maul

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
348 1 0
#2
A co będzie się dział z linią Nowy Sącz- Chabówka? W końcu jest ona zabytkowa. Jeżeli ktoś coś wie to proszę się podzielić tymi informacjami.
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
#3
Jest napisane, że bilety od 1 kwietnia. Wie ktoś może już, po ile taka przyjemność ? Chciałbym się wreszcie wybrać.
 

poziomek72

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
NAMR
Reakcje
76 3 0
#6
A co będzie się dział z linią Nowy Sącz- Chabówka? W końcu jest ona zabytkowa. Jeżeli ktoś coś wie to proszę się podzielić tymi informacjami.
Jak to co? To co na całej kolei. Najpierw okoliczni sprywatyzują tory a potem się zaorze i kłopot z utrzymaniem sam się rozwiąże.Aż żal bierze że jedną z najładniejszych lini znowu sz..g trafi.
 
OP
OP
malizna
Reakcje
0 0 0
#9
Sprzedaż stacjonarna w Nowym Sączu. W dniu 1 maja 2013 w godzinach od 12:00 do 15:00 w Izbie Tradycji (na końcu peronu 1 w stronę Krynicy). Uwaga! Ostatnie sztuki biletów.
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#10
Szkoda że pogoda nie dopisała, ale skład był piękny a wydechy pnącej się pod górę Ty42 niosły się po górach na długo przed tym, zanim pociąg pojawił się w zasięgu wzroku.

DSCF2589.jpg


DSCF2601.jpg


Czas dzisiaj miałem ograniczony, ale znalazłem chwilę, aby podskoczyć z rodziną i obejrzeć skład.
Młodsza nakręciła filmik:
trochę nieoptymalnie skadrowany ale nie mieliśmy statywu więc skorzystaliśmy z opony leżącej na składziku drewna:
DSCF2598.jpg


Mam nadzieję, że nie było to moje ostatnie zdjęcie pociągu na tej trasie:

DSCF2606.jpg
 

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
#16
Parę zdjątek. Nie jestem zbytnio zadowolony z jakości, nie wszystkiemu winna pogoda bo tym aparatem bawiłem się pierwszy raz. Szkoda, bo kilka ujęć mogłoby być smacznych. Trudno się mówi, ale dubli nie będzie więc musi tak zostać. Może kiedyś nad kilkoma posiedzę i je troszkę podciągnę.
 

Załączniki

OP
OP
malizna

malizna

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#18
skład taki sam jak podczas ubiegłorocznych wakacji, tylko parowóz został zmieniony, tu są zdjęcia z ubiegłorocznej imprezy:
Panie Rafale, był dołożony jeden wagon Bhuxz 05701. Czyli 7 szt.
Czy mnie się wydawało czy na tym nagraniu na tendrze parowozu jechał człowiek?????o_O
Dokładnie, a nawet dwie osoby.
Już po imprezie ,ale wspomnienia wspaniałe. Troszkę nam pogoda nie dopisała ,ale tego nie byliśmy w stanie załatwić. Ale dzięki temu przeżyliśmy wspaniałe rolowanie pod Pisarzową . Brawa dla maszynistów.... Przy okazji powiem że zawiązała się akcja Lokomotywa-Koalicja Kolei Galicyjskiej w obronie szanownej 104. Dostępna na facebooku
retro 2013 172.JPG
941323_130663663800443_1197583914_n.jpg
retro 2013 172.JPG 941323_130663663800443_1197583914_n.jpg
 

Podobne wątki