• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Remontują dworce we Wrocławiu

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
zuk napisał(a):
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,7775906,Wypieknieja_male_wroclawskie_dworce___sa_przetargi.html

Bardzo dobrze, że to wyremontowane zostanie pokryte powłoką antysprajową.
Psie Pole się jeszcze jakoś trzyma, może te też dadzą odpór bazgrołom.
na jakiej zasadzie działa ta powłoka - zabezpieczenie ? w momencie kiedy ktoś zaczyna malować ściana robi to samo w jego kierunku ? :D
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#4
Kiedyś czytałem o takim środku. Działa w ten sposób, że po pomalowaniu ściany sprayem, później można bardzo łatwo go zmyć. A normalnie byłoby to bardzo trudne, bądź niemożliwe.
 

projectps

Użytkownik
H0e
Reakcje
72 0 1
#5
Farby "przeciw-sprayowe" mają bardzo wysokie napięcie powierzchniowe i zawierają dużo krzemu i z normalną farbą mają wspólną głównie nazwę "farba" - tak pamiętam sprzed 15 lat jak próbowałem to sprzedawać (ale nie było chętnych).
 

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
projectps napisał(a):
Farby "przeciw-sprayowe" mają bardzo wysokie napięcie powierzchniowe i zawierają dużo krzemu i z normalną farbą mają wspólną głównie nazwę "farba" - tak pamiętam sprzed 15 lat jak próbowałem to sprzedawać (ale nie było chętnych).
dzięki za wyjaśnienie
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 28
Koleje w Polsce 0
Koleje w Polsce 8
Koleje w Polsce 12
Koleje w Polsce 13

Podobne wątki