• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Relacja] Przyczepy Niewiadów 1:87

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
#22
CCC...... Cena, Czyni, Cuda. Gdy na rynku pojawią się przyczepy dwóch producentów, a cena będzie różna to myślę że każdy będzie miał swoich klientów.
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
281 45 10
#24
Panowie,
Dziś zorientowałem się, że jeden z kolegów ma już gotowy Niewiadów i nawet zaczął go sprzedawać. Obawiam się, że chyba nie ma sensu dublować projektów. Napiszcie co o tym sądzicie. Moje prace nie są w tak zaawansowanym stadium, bym musiał na siłę kończyć ten projekt. Chciałbym także uniknąć podobnej sytuacji jaka miała miejsce w przypadku siódemek PIKO i SM.
Rób i się nie zastanawiaj. Wszyscy czekamy.;)
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#25
Na koła to ja sie chyba nie doczekam już ale przyczepa... "o ku***:eek::eek:", pojechałeś i nie rezygnowałbym z projektu, chetnie taka przyczepe nabęde. Już pokazałes kawał dobrej roboty i jak zrezygnujesz to Cie nie znam :D Sam miałem pomysły i zaczałem skrobać, pochwaliłem sie pomyslem i ludzie jak to w Polsce bywa, pomysł ode mnei łykneli i mnie wyprzedzili i odpuściłem, ale Ty nie odpuszczaj (y)
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#27
Paweł, obiecuję, że się doczekasz. Nie jesteś jeszcze przecież taki stary;)
Pewnie we wrześniu będę miał te koła.
Co do przyczepy, to myślę nad limitowaną serią kolekcjonerską.
No to super, czekam na info :)

Zrób przyczepe chocby nie limitowana ale żeby chociaz była i zeby była dostepna i nie trzeba było na nia czekac rok czasu od daty zamowienia :) Trzymam kciuki za dalsze powodzenie projektu (y)