• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Reflektory PKP

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#2
A może nowy kolega zmieniłby sobie nick na taki bez błędu ortograficznego? ;) Ja też jestem maniakiem, ale kolei, nie koleji. :) A przy okazji, może by tak używać polskich znaków i wielkich liter tam, gdzie trzeba?
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#4
Tak, wiem. Chciałem tylko zwrócić uwagę nowemu koledze, jak i innym użytkownikom na oczywiste błędy w nicku i wpisie. Poprawiłem tytuł wątku, bo tego użytkownik sam nie może zrobić, ale błędów we wpisach już nie będę poprawiał.
 
OP
OP
Maniak kolei
Reakcje
145 0 5
#7
m, że należy zgłosić to do któregoś z kolegów administratorów, bo moderator
A może nowy kolega zmieniłby sobie nick na taki bez błędu ortograficznego? ;) Ja też jestem maniakiem, ale kolei, nie koleji. :) A przy okazji, może by tak używać polskich znaków i wielkich liter tam, gdzie trzeba?
nie uzywam polskich znakow za czesto i tak wiem mam ten blad juz od dluzszego czasu i nie umiem go zmienic
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#8
A niby dlaczego? I czy z tego samego powodu nie używa kolega wielkich liter? Wolę tego nie komentować, bo musiałbym napisać coś niemiłego...
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#9
planuje zrobienie polskich wiadr do parowozu tr6 (konwersja z br56) jedyne co mi potrzebne to wymiary ktoś może je posiada? z góry dzięki
Wiadra możesz znaleźć w każdym markecie budowlanym, myślę że personel pozwoli Ci je zmierzyć.
Duże prawdopodobieństwo że będą polskie.
Będą uniwersalne i pasowac będą do wielu parowozów.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#10
nie uzywam polskich znakow za czesto i tak wiem mam ten blad juz od dluzszego czasu i nie umiem go zmienic
Jeżeli kolega jest Polakiem i mieszka w Katowicach, tak jak podał to w swoich danych na forum, to nieużywanie polskich znaków jest czystym lenistwem i brakiem szacunku dla języka ojczystego.
 

Podobne wątki