• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Reflektory KLUBA do Tw1

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.867 5 0
#2
Przednie wysokościowo wydają sie być ok. W tylnych zwróć uwagę na to, że u Kluby reflektory są w kilku wariantach. Montowane na poziomej powierzchni, na skośnej oraz bezpośrednio na ścianie tendra.
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#3
Nie posiadam jeszcze niestety żadnych zdjęć tyłu parowozu, nawet dziewięćdziesiątki z Kościerzyny. Ma ktoś może takowe fotki? Chciałbym tylko ustalić te tylne reflektory by móc zrobić już zakupy. Wygrzebałem jedynie fotkę, na fragmencie której wygląda na to, że tylne reflektory montowane były na poziomej powierzchni. Dzięki Tomku za pomoc.
 

Załączniki

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.867 5 0
#4
Nie mam zdjeć tyłu tendra od Tw1, ale wydaje mi się, że najbardziej prawdopodobne jest, że reflektory były zamontowane na skośnej powierzchni skrzyni na tyle tendra.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 19
Tabor 44
Tabor 16
Tabor 51
Tabor 5

Podobne wątki