• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Odbłyśniki do modeli lokomotyw serii EU06/EU07/EP07/EP08/ET41 firmy PIKO

OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#61
Dziękuję za miłe słowa :) tymczasem udało się zrobić porównanie na dwóch różnych diodach smd bo wciąż się zastanawiam których używać, obie barwy światła mnie przekonują więc chyba udało się w końcu znaleźć złoty środek w konwersjach reflektorów w tych modelach. Testowałem też ledbarony ale niestety się na nich zawiodłem.


DSCN2511b.jpg
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#62
Tymczasem udało się zrobić porównanie na dwóch różnych diodach smd bo wciąż się zastanawiam których używać, obie barwy światła mnie przekonują więc chyba udało się w końcu znaleźć złoty środek w konwersjach reflektorów w tych modelach. Testowałem też ledbarony ale niestety się na nich zawiodłem.

DSCN2511b.jpg
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#67
Takie małe stadko odbłyśników załapało się na zdjęcie. W końcu wyglądają jak trzeba.

DSCN2685.jpg
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#70
Kilka zdjęć dla tych i nie tylko którzy twierdzą że moje odbłyśniki słabo świecą. Przy konwersji bezprzewodowej ma to prawo słabo świecić, ja to robię na przewodach i bezpośrednio doprowadzam diody świecące i da się, myślę, że zdjęcia będą tego najlepszym potwierdzeniem. W moich pracach modelarskich stawiam na jakość, nie na ilość, ale myślę że warto.
 

Załączniki

OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#71
Kilka zdjęć dla tych i nie tylko którzy twierdzą że moje odbłyśniki słabo świecą. Przy konwersji bezprzewodowej ma to prawo słabo świecić, ja to robię na przewodach i bezpośrednio doprowadzam diody świecące i da się, myślę, że zdjęcia będą tego najlepszym potwierdzeniem.
 

Załączniki

OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#72
Żółta mordka doczekała się nowych reflektorów. Zdjęcie nieco przekłamuje barwy i nie oddaje efektu jaki można podziwiać na żywo.

DSCN3085 1024.jpg
DSCN3093 1024.jpg
DSCN3086b 1024.jpg
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#77
Miałem okazje odebrać swoją EP07-187 od Kamila. Powiem szczerze że efekt powalający. Naprawdę kawał dobrej roboty :) Model prezentuje sie pięknie ;) Fotki nie oddadzą efektu realnego ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 15
Tabor 11
Tabor 5
Tabor 2
Tabor 4

Podobne wątki