• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Reflektory 14D40 w modelach

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#21
Kamilu, tym razem zdjęcia na pulpicie jakiegoś elektryka? Bo zdaje się że wolto i amperomierze widzę ;) świetne zdjęcia, dzięki :)
 

szprync3

Aktywny użytkownik
Reakcje
95 21 5
#23
Do mnie też już dotarła moja EU07-171. Jak zobaczyłem to cudo, to oniemiałem na dłuższą chwilę!!! Przeszło moje oczekiwania. Ktoś wcześniej pisał, że foty tego nie oddają i ja to potwierdzam. Traktujcie je jako poglądowe, bo w realu jest EXTRA! Kamilu moje gratulacje!
l 551.jpg
l 551.jpg
l 554.jpg
 

Wojtek_Kraków

Aktywny użytkownik
Reakcje
429 1 0
#24
Abstrahując od EU 07 której zadraszczam ;) to ten stolik może świetnie udawać taflę jeziora w jakiejś większej skali:)
Ot takie skojarzenie po oglądnięciu tych fotek.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.012 28 1
#29
Potwierdzam wszystkie wcześniejsze wpisy kolegów -zdjęcia nie oddają w pełni tego jak świetnie wyglądają nowe lustra od Kamila:)
Doczekałem się również powrotu z ZNTK Rybnik swojej maszyny.
IMG_4162.JPG
Wymiana lamp to początek moich zmian w tym modelu.Docelowo zdemontowałem gniazdo sprzęgu na rzecz haka Weinerta co pozwoli na pełne zgarniacze i komplet węży na czołownicy.
Wspomniane już nieszczęsne trąbki sygnałowe wymienione na "ładniejsze" i na koniec pokuszę się jeszcze o poprawienie wyglądu kabin. Poniżej fotka z przymiarki ze w/w zmianami
IMG_4163.JPG IMG_4164.JPG IMG_4166.JPG
Pozdrawiam
Zbigniew
P.S
KAMIL JESZCZE RAZ PIĘKNIE DZIĘKUJĘ(y)
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#35
To już wiadomo jak z siódemek PIKO zrobić piękny model. Trąbki z RB-Model, reflektory od kolegi Kamila lub od Kluby - i czego więcej chcieć do szczęścia? ;-) No może jeszcze dekoder dźwiękowy i fajny brudzing :) A tyle było narzekania na te siódemki, że lampy do dupy, że trąbki do niczego. Można? Można. I w sumie za niewielka kasę można mieć model z cud-miód reflektorami i trabkami jakich i tak fabryka by nie zrobiła i po jakie i tak zgłaszają się modelarze do przeróbki jakie by fabrycznie nie były. Lampy te przecież po wymianie mimo wszystko i tak są o niebo lepsze niż jakikolwiek fabryczny seryjny modelarski wypóst w jakimkolwiek modelu (czy to w SP45 PIKO czy to w siódemkach od SM - bez urazy).
 

jabol

Aktywny użytkownik
Reakcje
167 3 0
#38
Dzisiaj dotarła do mnie EU07-161. Model wygląda super. Kamil zrobiłeś super robotę - model wygląda super.

_3034348.jpg
_3034352.jpg
_3034351.jpg
_3034356.jpg
 

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#39
Dzisiaj dotarła do mnie EU07-161. Model wygląda super. Kamil zrobiłeś super robotę - model wygląda super.
Bardzo się cieszę :) w końcu udało mi się wygrzebać z przestoju i modele będą sukcesywnie odsyłane do klientów. Jeszcze słowo ode mnie na temat barwy świecenia którą widać na zdjęciach wyżej: w rzeczywistości nie jest ona tak zimna, jest to przekłamanie aparatu, to też zapewne zależy w jakim trybie robione jest zdjęcie. Zresztą zapewne kolega jabol to potwierdzi :)

EDIT: może pokażę jak barwę świecenia reflektorów w tym modelu uchwycił mój aparat, zapewniam że na żywo barwa nie odbiega od tej ze zdjęć poniżej.

DSCN5826.JPG
DSCN5827.JPG
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
garcia ramirez

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 50 6
#40
Reflektory piękne, szkoda tylko że po miesiącach czekania na montaż w kolejce zamówienia zostały anulowane, mimo że kolega ciągle się ogłasza. Bardzo żałuje.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 19
Tabor 44
Tabor 16
Tabor 5
Tabor 5

Podobne wątki