• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja redukcja kolekcji

TROJ

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam i pozdrawiam!!!
Kolekcjonuję modele w skali 1:87-autobusy miejskie, straż pożarna, ambulansy,niemieckie THW/pogotowie techniczne/ oraz policyjne firm Herpa,Rietze, Wiking, Busch,VK. Obecnie to jest 1045 modeli w siedmiu gablotach. niestety brak miejsca przy moim błędnym zbyt szerokim wyborze kategorii pojazdów przed kilkunastu laty zmusza mnie do częściowej redukcji kolekcji, tak by utworzyć nieco miejsca na autobusy miejskie i pojazdy ratownicze. Wypadło na pojazdy policyjne/Policja niemiecka, ale nie tylko/. Jest to około 230 modeli w bardzo dobrym stanie. Stały tylko w gablocie.
Nie mam niestety dość czasu, by wystawiać poszczególne modele na aukcjach. Dlatego chciałbym zbyć całą kolekcję w całości - nie zamierzam na niej zarabiać- lub też porozumieć się z kimś kto wystawiłby te modele np. na Allegro i zatrzymał dla siebie np. 50 % zysku. Nie ukrywam że moje umiejętności komputerowe zwłaszcza w zakresie zamieszczania zdjęć są znikome, by nie powiedzieć żadne. Czekam na propozycje lub dobre pomysły, bo miejsce na nowe modele z innych kategorii pilnie potrzebne...