• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Sprzedam Redukcja kolekcji, wagony towarowe: cysterna Zags Orlen Roco 66468

wheel123

Nowy użytkownik
Na sprzedaż trzy wagony towarowe:

1. cysterna Zags Orlen Roco 66468 - jestem drugim właścicielem. Model przechowywałem w oryginalnym opakowaniu. Części dodatkowe estetycznie zamontowane przez pierwszego właściciela. Oryginalne sprzęgi oczkowe nadal znajdują się w woreczku. Cena: 170zł do negocjacji.

Numer inwentarzowy: 33 51 7813 170-2, Stacja Płock Trzepowo

2. wagon samowyładowczy (talbot) Falns PKP Cargo Roco 76829 - jestem pierwszym właścicielem. Wagon przechowywany w oryginalnym opakowaniu. Części dodatkowe znajdują się w woreczku. Cena: 100zł.

Numer inwentarzowy: 31 51 6637 866-3

3. węglarka Eanos PKP Cargo Roco 66498 - jestem pierwszym właścicielem. Wagon przechowywany w oryginalnym opakowaniu. Części dodatkowe znajdują się w woreczku. Dodatkowo do wagonu dołączam kalkomanie produkcji "kalkomanie.com" do wagonu Eanos (umożliwiają konwersję na inny numer inwentarzowy: 31 51 5376 742-3). Cena 80zł.

Numer inwentarzowy: 31 51 5377 204-3

Zapraszam do oglądania zdjęć i zadawania pytań. Koszt wysyłki paczką priorytetową: 15zł.

Odbiór osobisty możliwy w Katowicach i Wrocławiu po wcześniejszym umówieniu.

Załączniki

Ostatnio edytowane: