• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poradnik Realistyczne (w miarę) zestawianie modelowych pociągów Przewozów Regionalnych

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
1.037 240 104
No tak. Bardziej mi chodzi o kompozycję składu wagonowego biorąc pod uwagę przydział tych wagonów ;). Przypuszczam, że mogły tworzyć zestawienia z piętrowymi Bohunami.

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
2.267 35 19
Teoretycznie dedykowane są do PIKO 59969 ale czy faktycznie jeździły razem ciężko mi powiedzieć.
W żadnym razie nie są "dedykowane" (nie pasują) do tej lokomotywy (E186 143-4). Co więcej, ze 100% pewnością stwierdzam, że żaden z wagonów w zielono-kremowym oraz czerwono-kremowym malowaniu, już z dużym napisem Przewozy Regionalne oraz logo tegoż przewoźnika ("strzałki"), nie pasuje do żadnej z trzech eksploatowanych przez Przewozy Regionalne lokomotyw TRAXX (E186 141-8, E186 143-4, E186 145-9).

Ostatnio edytowane:
OP
OP
rafald

rafald

Użytkownik
Donator forum
Reakcje
216 0 0
Pisząc "dedykowane" miałem na myśli, że sprzedawane są w zestawie. Co do tego czy do siebie pasują miałem wątpliwości (jak się okazuje całkiem słuszne).