• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poradnik Realistycznie drzewka

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Igły fajnie wyszły, tylko za zielone jak na moje oko, ale to może być kwestia monitora albo aparatu... czym robiłeś? jaki klej i sadzarka?
 

BorekT

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
41 1 0
Igły bardzo mi się podobają!
Gdyby nie widoczny poskręcany drut, ta z lewej byłaby naprawdę super, zresztą ta z prawej też jest fajna!
To się poprawi w pół minuty, akurat z tej perspektywy to widać ;) drzewka przede wszystkim są próbą wykorzystania trawki do robienia igieł. Robota czasochłonna, a z efektów nie do końca jestem zadowolony. Z czasem to jakoś dopracuję. Igliwie, które widać na zdjęciach powyżej powinno być zastosowane do sosny czarnej, a nie do zwyczajnej. Ale to też zrobimy...
 

Tryl

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Czy orientuje się ktoś, czy drzewa MBR posiadają jakieś własne listowie, czy w produkcji firma wykorzystuje produkty mini-natur? Z góry dziękuję za pomoc.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
Jak badasz konkurencje to sam im zadaj to pytanie. My nie wiemy z czego oni to robia i nie chcemy wiedziec. To jest ich patent, jest dobry i to kupujemy. A zamiast wypytywac sie tutaj ludzi mozesz sam zainwestowac kase i przeprowadzic proby. Potem pochwal sie efektem.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
Jak badasz konkurencje to sam im zadaj to pytanie. My nie wiemy z czego oni to robia i nie chcemy wiedziec. To jest ich patent, jest dobry i to kupujemy. A zamiast wypytywac sie tutaj ludzi mozesz sam zainwestowac kase i przeprowadzic proby. Potem pochwal sie efektem.
Mogę już umierać, mam godnego następcę na froncie walki z forumowymi trollami.(y)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Jak dla mnie pień sosny super, tylko troszkę za rzadko ma konary, no ale ocenimy jak się zazieleni. Niskie drzewka rewelacja. W świetle dziennym będą jak żywe . Wysokie ma trochę zacgeste kule listowia, no ale możliwe że i takie drzewa widujesz. Natura nie zna ram, w które powinna się wpisać.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 160
Techniki modelarskie 29
Techniki modelarskie 42

Podobne wątki