• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poradnik Realistycznie drzewka

Reakcje
0 0 0
#44
Komosa – Made in Zbyszek
Klej – „Pattex” do drewna – Henkel
Igły – Made in Polak 8107 (1 mm)
Elektrosadzarka – Made in Kilkujadek
Kopnięcie od sadzarki - bezcenne :LOL:
 

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#48
No teraz trafiłeś w samą dziesiątkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kombinowałem z tego typu drzewem ,wcale nie tak prosto, ale nie wpadłem na pomysł by użyć produkt Made in Zbigniew :D
 
Reakcje
0 0 0
#49
Pewnie Zbyszek się obrazi ale... Wcale nie musisz komosy kupować. Sam wyhoduj. Trochę późno ale przy sprzyjających warunkach pogodowych powinna się jeszcze udać. Z drugiej strony - u Zbyszka jest cena dość przystępna.
 
Reakcje
0 0 0
#55
Część z poprzedniego wysiewu została uszkodzona przez przetaczające się burze i już się suszy, część (3 razy taka jak Twoja) jeszcze rośnie. A że rośnie szybko postanowiłem rzutem na taśmę zostać gigakomosowcem czy jakoś tak... :razz:
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#56
Chyba nie myślisz, że pokażę całą moją uprawę :?:
Chyba musimy się dogadać co do ceny detalicznej, by kupić sobie ze 40 wypasionych modeli :?: :D ze sprzedaży ziela.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 160
Techniki modelarskie 29
Techniki modelarskie 42

Podobne wątki