• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

REALISTYCZNE DRZEWKA

BorekT

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Igły bardzo mi się podobają!
Gdyby nie widoczny poskręcany drut, ta z lewej byłaby naprawdę super, zresztą ta z prawej też jest fajna!
To się poprawi w pół minuty, akurat z tej perspektywy to widać ;) drzewka przede wszystkim są próbą wykorzystania trawki do robienia igieł. Robota czasochłonna, a z efektów nie do końca jestem zadowolony. Z czasem to jakoś dopracuję. Igliwie, które widać na zdjęciach powyżej powinno być zastosowane do sosny czarnej, a nie do zwyczajnej. Ale to też zrobimy...

Tryl

Nowy użytkownik
Czy orientuje się ktoś, czy drzewa MBR posiadają jakieś własne listowie, czy w produkcji firma wykorzystuje produkty mini-natur? Z góry dziękuję za pomoc.

Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
Jak badasz konkurencje to sam im zadaj to pytanie. My nie wiemy z czego oni to robia i nie chcemy wiedziec. To jest ich patent, jest dobry i to kupujemy. A zamiast wypytywac sie tutaj ludzi mozesz sam zainwestowac kase i przeprowadzic proby. Potem pochwal sie efektem.

Paweł R

Moderator Wycieczki i podróże kolejami
Zespół forum
H0e
Jak badasz konkurencje to sam im zadaj to pytanie. My nie wiemy z czego oni to robia i nie chcemy wiedziec. To jest ich patent, jest dobry i to kupujemy. A zamiast wypytywac sie tutaj ludzi mozesz sam zainwestowac kase i przeprowadzic proby. Potem pochwal sie efektem.
Mogę już umierać, mam godnego następcę na froncie walki z forumowymi trollami.(y)