• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poradnik Realistycznie drzewka

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#61
Zbyszek napisał(a):
Tiaaaaa, kolega tu widzę figuruje na tajnej liście pod nr.2.
Myślę, że za ok 3 tygodnie. wiadomość otrzymasz na PW.
TW Rolek.
Cieszę sie niezmiernie, ze nie zapomniałeś o mnie ;)

Ostatnio robiłem drzewka z winogrona :D prezentują sie moim zdaniem całkiem przyzwoicie :)
 

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
634 6 1
#64
Panowie, pytanie do tych którzy z komosy drzewka dziergali. Czy takie drzewko normalnie jakąś siateczką wykańczaliście czy jakieś inne patenty?
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#68
Na krzaku, to listki Polaka, wytrząśnięte z siatki. Psiknięte klejem w sprayu- taaaa, czytałem u konkurencji, może sprawia wrażenie lepkiego długo, ale w końcu wysycha. Zresztą, drzewka będziesz dotykał palcami? Wkrótce zaprezentuję próbę nr2. z trocinami.
 

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#69
Kilkujadek napisał(a):
No cóż Pepej – sam widzisz... :roll:
Ale dobrze że ekserymentujesz :grin:
na drugi plan albo do lasu sie nadają, jak tylko będę miał ładniejsze na pierwszy plan to poprzesadzam :D

Zbyszek napisał(a):
Psiknięte klejem w sprayu- taaaa, czytałem u konkurencji, może sprawia wrażenie lepkiego długo, ale w końcu wysycha.
Zbyszku co to za klej ?
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#70
Mam dwa kleje, Velpon, do kupienia w sklepie dla plastyków i klej montażowy w aerozolu polskiej firmy Renesans, kupiłem kiedyś w necie. Jeszcze chcę kupić klej Motipa na próbę.
 

Adas92

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#71
Witam wszystkich, jestem tu nowy :oops: na tym forum. i w końcu mogę coś napisać :D chciałem się dowiedzieć gdzie mogę dostać nasionka tej roślinki. czy jest ktoś z pobliża Tychów, czy Katowic żeby mógł mi odsprzedać parę nasionek.
z góry dziękuje
 

Adas92

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#73
nie pytałem, ponieważ dopiero wczoraj przeczytałem wątek. dzisiaj popatrze, ale wczoraj oglądałem na allegro i była tylko jedna aukcja z ta roślinką
 
Reakcje
0 0 0
#74
Jest już za późno na wysiew w tym roku no chyba że masz szklarnię :roll:
Gotową za rozsądną (taka była w tamtym roku) kasę kupisz ziele u Zbyszka.
Gotową za nierozsądną cenę kupisz w sklepach modelarskich (jakieś 65 pelenów za 15 pogniecionych i pomalowanych roślin)
 

Adas92

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#75
ja chciałem ją srubować wychodować w domu, jak nie wyjdzie to do Babci szlarni :D byłem w 2 kwiaciarniach, ale nie mieli .Zaraz pójde do kolejnych popatrzeć czy mają nasionka.
 

Adas92

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#79
u mnie w mieście jeszcze nie widziałem sklepów ogrodniczych jedynie kwiaciarnie z ogrodniczymi. Jedynym takim ogrodniczym to Obi co można tam coś dostać. :sad:
 
Reakcje
0 0 0
#80
Adaś - zastanów się :!: Stracisz czas, buty (może kilkanaście złotych na bilety) i nie wiadomo czy kupisz. Na allegro jest za "grosze" i za kilka złotych przyniosą Ci do domu.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 160
Techniki modelarskie 29
Techniki modelarskie 42

Podobne wątki