• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Reaktywacja kolekcji - FH-12

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.512 68 0
#81
Piękne klasyki pokazałeś:love:, na szczęście nie muszę Ci Scanii zazdrościć;), mam nadzieję kiedyś dopaść tą z puszkami IBC, tylko to jest trochę ciężej.
No a iveco zmusza Cię do poszukiwania Scanii tegoż przewoźnika, tu też nie jest łatwo. Ale trzymam kciuki;)
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
#82
Dziękuję Panowie za miłe opinie. Scania Rynart to niestety bardzo ciężki temat ale nie ukrywam, że ten model zaliczam do jednych z marzeń kolekcjonerskich. Kolejne klasyki czas pokazać. Trochę wyjdzie, że zgapione od kolegi @Tomek M. no ale nie dało rady przejść obojętnie koło tych modeli i zagościły też u mnie. :)

21. Volvo F Eurotrotter "Winterswijk" (NL) AWM
(Naczepa zapożyczona z zestawu Herpy)

51407393364_ef812fbea7_c.jpg

51406631726_9283e9745c_c.jpg


22. DAF 3300 "Mastebroek" (NL) Herpa

51406902473_4644b0a5af_c.jpg

51406631511_4be42ff214_c.jpg


Pozdrawiam. :)
 
Ostatnio edytowane:

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.512 68 0
#83
No gratulacje Wojtku(y)(y)
Świetne modele(y), zgapiaj częściej;), ja też odstrzeliłem kolejne dwa rarytasy i może Cię znowu zainspiruję, chociaż jeden jest zza oceanu
więc to pewnie nie Twoje klimaty, do tego jeszcze się paczka opóźnia, ale drugi myślę że Ci przypadnie do gustu;)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.685 4 0
#91
Znów uzbierało się kilka prezentacji, które przeoczyłem... Wszystkie nietuzinkowe, ale po kolei.
Dwa Volvo w tureckich barwach. Turksped klasyk - dobrze już znany i ceniony. Gteks jeżeli chodzi o formę malowania, trochę się gubi w tłumie podobnych z tamtych lat. Samo pochodzenie już zdecydowanie przemawia za posiadaniem i tworzy kolejną ciekawostkę w naszej skali.
Kolejne; Grecka i Duńska Scania. Ciężko stwierdzić która ciekawsza. Szczegół w postaci nalepek na kabinie - genialny. Bardzo klimatyczny. Trójce do ideału brakuje tylko lepszego tyłu w naczepie.
Przechodzimy do modeli w barwach Niderlandów. O ile Turbo Star już sam w sobie jest bardzo ciekawy, to w tym malowaniu i konfiguracji tworzy niebanalną całość.
Winterswijk... Ze smutkiem stwierdzam, że nie mam (jeszcze) ani jednego w tym malowaniu. :( Scania jak dla mnie , jest nr. 1 ze wszystkich wydanych miniatur. Może kiedyś... A jak dopadnę Volvo, to też będzie spięte z puszką. :D O Dafie pisałem już u Tomka. Bardzo duże urozmaicenie, jeżeli chodzi o modele z tamtej epoki...
Na koniec Włoska klasyka, której można już trochę zgromadzić.
Gratuluje posiadania i części troszkę "zazdraszczam"... :D
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
#92
Dziękuję za opinie. Na weekend przygotowałem chyba najbardziej rozpoznawalną firmę jeśli chodzi o miniatury Herpy. Pierwszy z nich trochę niepozorny, lecz moim zdaniem dość ciekawy egzemplarz bo jest z oddziału Azerskiego. Drugi to już doskonale znana klasyka czyli SoMat.

25. Mercedes-Benz Actros MP1 L "Willi Betz" (AZ) Herpa

51423757363_f4c252708d_c.jpg

51424265264_ce98fc2759_c.jpg


26. Mercedes-Benz SK'94 "Willi Betz/SoMat" (BG) Herpa

51423756873_8f94077ffa_c.jpg

51424487065_2f437224a9_c.jpg


Pozdrawiam.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 106
Samochody ciężarowe 14
Samochody ciężarowe 328

Podobne wątki