• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

RC - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
#88
przyprawą tutaj jest oświetlenie ;)
Zrozum wreszcie, że nie w tym modelu. :mad: To stary herpowski model i tu jest ogromna trudność w zrobieniu świateł. Trzeba mieć doświadczenie, żeby nie zepsuć modelu. Ja takiego jeszcze nie mam. Także w tym modelu nie będzie świateł z diodami! (prznajmniej u mnie). ;) :)
Nowsze modele mają większe światła i tam diody idealnie pasują.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
#90
Zrozum wreszcie, że nie w tym modelu. :mad: To stary herpowski model i tu jest ogromna trudność w zrobieniu świateł. Trzeba mieć doświadczenie, żeby nie zepsuć modelu. Ja takiego jeszcze nie mam. Także w tym modelu nie będzie świateł z diodami! (prznajmniej u mnie). ;):)
Nowsze modele mają większe światła i tam diody idealnie pasują.
no ale ja wcale nie mówię, że w tym modelu ;) poza tym nie naciskam, wcale a wcale :D
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
#91
No i wreszcie udało się przebrnąć procedury rejestracji w wydziale drogowym
Oj Maćku nie wiem czy było aż tak źle jak u mnie.
Celowo zakryłem nazwę miejscowości gdyż ów urząd nie darzy mnie sympatią. Zawsze przynoszę im same trudne przypadki. :D
Ciekawa jest liczba oczekujących przede mną. :D
20180803_113929 — kopia.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
#92
Oj Maćku nie wiem czy było aż tak źle jak u mnie.
Trudno porównywać, bo mój ma rejestrację z lat 80/90 ubiegłego wieku, także wtedy były zupełnie inne trudności typu cło, papiery niemieckie do tłumaczenia itp itd. Szalone czasy wtedy były. :D
Wracając do modelu to właśnie dostał lustra i ma się powoli ku końcowi prac.

Mercedes NG-RC 026.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
#95
No i udało się zarejestrować także przyczepę. Nie mam tylko innych kół, także na razie muszą pozostać te oryginalne. ;)
Ponieważ nadal nie ma możliwości wrzucania zdjęć, bo znów mamy pełny serwer i trzeba zrobić miejsce (admini już działają) :niepewny: to fotki będą później.
Na razie filmik z jazdy próbnej z przyczepą:

 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 832

Podobne wątki