• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

RC - mafo

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.763 301 15
#64
Tu nie ma co kibicować... tylko samemu się zmierzyć z tym wyzwaniem. To nie jest takie trudne ;)
podpuszczacz.... jak jesteś taki mądry, to zapraszam do zrobienia wspólnie ładowarki do węgla - ma stanąć w okolicach twojego Padowa i ładować materiał sypki na węglarki... mam 8 do załadowania. Poza tym będzie do zrobienia suwnica kontenerowa... Na mnie krzywo nie patrz - pomysł nie mój ;) mam tylko zrealizować czyjeś marzenie, co oczywiście uczynię z radością mierząc się z wyzwaniem sam, lub z Twoją pomocą :D
Maćku, skoro akceptujesz ludka, zamawiaj u Mateusza bezpośrednio. Chciałbym go zobaczyć niebawem po Twojej obróbce, jak wywalisz tych skośnookich imigrantów na inne, mniej eksponowane stanowisko... ;)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#65
podpuszczacz.... jak jesteś taki mądry, to zapraszam do zrobienia wspólnie ładowarki do węgla - ma stanąć w okolicach twojego Padowa i ładować materiał sypki na węglarki... mam 8 do załadowania.
Grzegorz z tematem ładowarki to już śpię od paru miesięcy :) ba nawet model już jest
20180907_073248.jpg
Miał nawet iść pod nóż ostatnio.... ale się rozmyśliłem. Nie mam żadnego fajnego wozidła aby je załadować. Także najpierw jakaś wypasiona wanna potem ładowarka :) części z 3D też już mam na nią upolowane ;)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#68
Złożyłem model i testuje jazdę, trymuję skręty... Widzę, że pomimo gumowych kół to jeszcze trzeba dociążyć przód, bo są uślizgi.:confused::rolleyes:

 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 832

Podobne wątki