• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ratownicze i podobne - rafalse

rafalse

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam,

Mam na imię Rafał i z racji pasji do ratownictwa (jestem ratownikiem i takie tam) zacząłem zbierać modele karetek. Z początku w skali 1:43. Teraz naszło mnie na mniejsze by ustawić je na makiecie którą buduję. Zatem witamy skalo H0.. ;)

Na dobry początek ambulans herpy w oznaczeniach PRM. Fotki telefonem, także wybaczcie jakość.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#3
Witaj na forum. Karetka świetna. To pozycja obowiązkowa w modelach w polskich barwach.
 

Marcinek_warszawa

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Witam,

Mam na imię Rafał i z racji pasji do ratownictwa (jestem ratownikiem i takie tam) zacząłem zbierać modele karetek. Z początku w skali 1:43. Teraz naszło mnie na mniejsze by ustawić je na makiecie którą buduję. Zatem witamy skalo H0.. ;)

Na dobry początek ambulans herpy w oznaczeniach PRM. Fotki telefonem, także wybaczcie jakość.
Witam,

my też zbieramy karetki, czy może Pan wie skąd wziąć karetkę Herpa taką jak na ilustracji?

Marcin
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy specjalistyczne 1427

Podobne wątki