• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja RaFuS - Lkw

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#45
Świetne składaki. Tylko Stara Stremaline dziwnie wygląda z tą naczepą, aczkolwiek IDEALNIE takie dziwactwo pasuje do jakiegoś greckiego przewoźnika, którzy jak wiemy do dziś jeżdżą takimi już "zabytkami" jak Scanie 3, Mercedesy SK i właśnie w takich dziwno/brzydkich zestawieniach - ładny, ospoilerowany czysty ciągnik z jakąś starganą naczepą produkcji garażowej.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#52
Bardzo fajnie wychodzą Ci te składaki. Podobają mi się. Takie jakby prosto z naszych dróg. Przydała by Ci się jakaś dioramka do pokazywania. :)
 
OP
OP
RaFuS

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#56
Witam, dziękuje za komentarze. :)
Przydała by Ci się jakaś dioramka do pokazywania. :)
Mam, niestety nie spełnia do końca moich oczekiwań i będę musiał zainwestować w coś innego... ;)

Dziś taki klasyk - Volvo F Eurotrotter.
WP_20160220_006.jpg

Model zakupiony na pewnym serwisie aukcjowym, spodobała mi się kolorystyka ciągnika oraz prawie niespotykana w naszym kraju kabina. Dodatkowym plusem dla mnie jest to, że nikt modelarsko nie tykał tego modelu i jest w stanie jakim wydał producent. Naczepa podczepiona tymczasowo ale im dłużej patrze na ten zestaw tym bardziej mi się podoba.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#59
Oryginał to nie jest. Naczepa podczepiona tymczasowo. ;)
Ten model Volvo bardzo fajny i rzadko widywany w naszych kolekcjach. Muszę i ja takiego sobie sprawić, bo jeszcze nie garażuje taki u mnie. :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#60
Trzeba przyznać że bardzo fajnie się złożył ten model . Kabina to fakt , bardzo fajna rzecz . Sam mam model w takim wydaniu i muszę przyznać że za kolejnym takim się rozglądam .
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 19
Samochody ciężarowe 954

Podobne wątki