• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja RaFuS - Lkw

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
Stary, dojechany zestaw. Fajnie wyszedł i ta plandeka z zagnieceniami jakie wiele lat temu Roco wypuszczało. Jak na tamte lata, wykonanie super, gumowe opony itd.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Piękny zestaw zrobiłeś. Volvo wygląda świetnie, a i niezły z niego rodzynek, bo dziś takich już nikt nie produkuje. Rocowska naczepa świetna. Szkoda, że ta firma przestała produkować modele samochodów.
 
OP
OP
RaFuS

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Witam! :D
Tu ciekawostka, naczepa produkcji Herpy, jeżeli wierzyć wytłoczonemu logo na ramie przy sworzniu królewskim. Ma też otwierane tylne drzwi.

Ostatnio trochę mnie zaciekawiło Volvo, także na wielkanoc sprawiłem sobie taki ciągnik siodłowy.
WP_20170417_13_08_59_Pro.jpg

Mimo niezbyt udanego tampodruku to właśnie to kultowe malowanie sprawiło, że bez zbędnego zastanawiania się go kupiłem.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.355 108 2
Witam! :D
Tu ciekawostka, naczepa produkcji Herpy, jeżeli wierzyć wytłoczonemu logo na ramie przy sworzniu królewskim. Ma też otwierane tylne drzwi.

Ostatnio trochę mnie zaciekawiło Volvo, także na wielkanoc sprawiłem sobie taki ciągnik siodłowy.
Zobacz załącznik 471600
Mimo niezbyt udanego tampodruku to właśnie to kultowe malowanie sprawiło, że bez zbędnego zastanawiania się go kupiłem.
Herpa kupiła Albedo i przejęła produkcję , i masz rację są takie naczepy sygnowane przez Herpę , nie zmienia faktu że głównym producentem tego typu naczep było Albedo , swoją drogą ciekawe dlaczego Herpa nie produkuje już ic rewelacyjne plandeki :)
 
OP
OP
RaFuS

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Herpa kupiła Albedo i przejęła produkcję , i masz rację są takie naczepy sygnowane przez Herpę , nie zmienia faktu że głównym producentem tego typu naczep było Albedo , swoją drogą ciekawe dlaczego Herpa nie produkuje już ic rewelacyjne plandeki :)
Może w myśl 'wykupmy ich, wstrzymajmy produkcje i wtedy nasz produkt zyska większe grono odbiorców' :D Ja tą naczepę odkupiłem z allegro, szukałem zwykłej szarej/srebrnej firanki. W opisie było napisane, że to produkt Herpy ale osobiście nie sądziłem że tak jest. Licytacje wygrałem, paczka przyszła i po oględzinach modelu kopara mi opadła. Co prawda model był malowany ale faktycznie logo Herpy jest i sprzedawca nie ściemniał w opisie. Nawet patrząc od spodu zdziwiłem się, że jest taki detal jak imitacja drewnianej podłogi.
WP_20170418_18_03_54_Pro.jpg


Rama przypomina mi bardziej wyroby Wikinga niż Herpy czy Albedo/ Awm.
WP_20170418_17_50_06_Pro.jpg


Biały dach to osobny element, jest też drobna różnica w wysokości zabudowy.
WP_20170418_17_51_01_Pro.jpg


WP_20170418_17_51_51_Pro.jpg


WP_20170418_18_03_11_Pro.jpg


i taki bajer, szału nie robi ale jest radość.
WP_20170418_18_00_28_Pro.jpg


Fotki nie najlepsze, bo uczę się dopiero obsługi nowego telefonu.
No i nie byłbym sobą gdybym nie zaprezentował kolejnej babci zza małej wody. :D
WP_20170417_13_06_13_Pro.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.355 108 2
Dobrze że pokazałeś od spodu , teraz już nie ma wątpliwości rama naczepy Herpa ale sama góra to Albedo , a do tego coś mieszane było bo rama nie pasuje idealnie i masz dodatkowe otwory , jak kiedyś znajdę czasu trochę to poszukam u siebie taką naczepę i porównamy spody :)
[DOUBLEPOST=1492549220][/DOUBLEPOST]Scania z ostatniej fotki fajnie się prezentuje :)
 

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
Otwierane drzwi w naczepie super wyglądają i są bardzo dobrze osadzone. Szkoda, że teraz nie produkują takich rozwiązań. Takie naczepy nawet "no name" by się przydały.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 19
Samochody ciężarowe 954

Podobne wątki