• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Racławice Śl. 6 - 7 wrzesień.

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
314 13 0
#2
Zawsze popieram inicjatywy TOZKiOS ale konkurencyjna impreza parowozowa w czasie Parowozjady to grube nieporozumienie :neutral:
 

BoGneR

Znany użytkownik
Reakcje
2.374 28 2
#3
Nie my byliśmy organizatorami imprezy i nie mieliśmy żadnego wpływu na jej termin. Zostaliśmy zaproszeni i z zaproszenia skorzystaliśmy.
Pozdrawiam
 
OP
OP
D

Doris

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#4
Kolego Damianie - to chyba dobrze, że ktoś chce organizowac imprezy kolejowe. Tym bardziej trzeba chwalić lokalne inicjatywy. Czasem jeden parowóz zrobi większe wrażenie niż stado "parowców". Konkurencja dla Parowozjady ? Gdzie i w czym ??? A poza tym przypominam, że to Parowozjada zmienila termin na wrzesień a nie odwrotnie !
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
314 13 0
#6
BoGneR napisał(a):
A żebyś się nie zdziwił kiedyś.
no właśnie :D

A tak na poważnie to ja lubie imprezy z TKp4422 i niefajne dla mnie jest to, że nie jestem w stanie być na obu przedmiotowych wydarzeniach. Pewnie jest tu spora grupa osób która ma ten sam problem...

Z innej beczki. Bogner. Resztę blaszek musiałem zamówić bo na codzień nie używamy takich wymiarów. Dotarły niedawno - jak ślusarnia dotnie to podrzucę.
 

Podobne wątki