• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ręczne robótki Michała

Michał M.

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#1
W tym temacie będę prezentował modele, które robię lub już ukończyłem. Na początek wczoraj zaprezentowana Scania. :)

W ciągniku głównym zdaniem było skrócenie zderzaka oraz dodanie dodatków zrobionych z hipsu. We wnętrzu przerobiłem fotele lecz niestety zdjęć nie posiadam.
Naczepa zrobiona jest na ramie Herpy, reszta wykonana również z hipsu różnej grubości.
Plandeka wykonana z opakowania po czekoladzie (trochę ich musiałem zjeść żebym miał z czego robić :ROFL:) natomiast siatka to nic innego jak siatka mosiężna.
Na koniec mały dodatek w postaci kurczaka, który powędrował na deskę tak jak w oryginale. :D

Z góry przepraszam za jakość zdjęć ale są robione telefonem.
IMAG2049 kopia.JPG
IMAG2137 kopia.PNG
IMAG2138 kopia.JPG
IMAG2393 kopia.JPG
IMAG2402 kopia.JPG
IMAG2449 kopia.JPG
IMAG2550 kopia.jpg
dodatek kopia.JPG
doczepa kopia.JPG

IMAG2948 kopia.jpg
IMAG2949 kopia.jpg
kura.JPG
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#3
Teraz dopiero widać ogrom prac, wszystko ręcznie wycinane czy czymś innym? Podziwiam, super umiejętności posiadasz, tylko pozazdrościć :)(y)
 

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#5
Jak zobaczyłem nazwę tematu to się trochę wystraszyłem, ale zaryzykowałem. Było warto, bo naprawdę widać jak dużo pracy i nerwów kosztował cię ten model. Jestem pełen podziwu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.562 386 20
#8
Zrobiłeś kawał dobrej roboty. Model wyszedł wspaniale, a tu widać jaki ogrom prac wykonałeś. Gratuluję umiejętności.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#10
Widać że to nie łatwe zrobić dobry model, trzeba się napracować , lubię zdjęcia z wątków warsztatowych zawsze można coś podejrzeć lub się nauczyć.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#11
Widzę , że zamontowałeś najdrobniejsze szczegóły. Poprawia to wygląd modelu. Dużo włożonej pracy.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 12
W robocie 2
W robocie 13

Podobne wątki