• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Różności Kempola

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.761 301 15
#61
yyy... ja używam siekiery, przed chwilą rąbałem drewno (bez niej nie wychodziło) do kominka, bo zapomniałem zamówić olej opałowy... będzie rano cyrk, jak żona wejdzie pod prysznic... :D Zatem jestem lamusem. A jutro będę martwy. Moimi modelami i warsztatem podzielcie się mniej więcej sprawiedliwie... ;)
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#62
Łoj... u mnie narazie minus trzy, na północy - to jest u Ciebie pwenie zimniej. Dobrze że mam gazociąg.
Dasz radę, najwyżej... rąb i pal całą noc, może żona będzie wyrozumiała, szkoda by Cię było.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#63
a potem będą zawody w wyrębie drzew na czas, dowolną techniką.
Jak ogłaszasz konkurs to uważaj na "Małego - Józka rębacza". On wyszukuje takie ogłoszenia i z chęcią bierze udział w takich zabawach. Swego czasu wygrał wszystkie konkursy drwali w Kanadzie i na Alasce, a jak się go zapytali gdzie się uczył rąbania to odpowiedział - "na Saharze", to mu powiedzieli, że to niemożliwe, bo tam nie ma drzew. Na to Józek odpowiedział - "no... teraz już nie ma..." :D:D:D
 

Wieśniak

Aktywny użytkownik
Reakcje
538 44 0
#64
Drogi Wieśniak’u

Nie pozostało mi nic innego jak zaprosić Was, to znaczy Henia, Stefana i Wieśka do mojego lasu z Waszym Deutzem D6206 oczywiście.

P.S.
Nie zapomnicie paliwa, nie koniecznie do Deutza.

Serdecznie pozdrawiam
Kempol
Szanowny Kempolu!

Po pierwsze przyjmujemy zaproszenie :)
Po drugie pozwól, że zrobimy Ci mała niespodziankę i przyjedziemy czymś innym ;)
Po trzecie "paliwo" zawsze mamy ze sobą :love:

Z poważaniem

Ja, Stefan, Heniek i Wiesiek
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#75
Też ciekawy model. Oczywiście czarno-białe zdjęcie najbardziej oddaje klimat tamtych czasów. Staliniec wygląda na nim jak w realnym świecie. PRL pełną gębą. (y)
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
#78
Dobrze Marku, że wypuściłeś dziczyznę do lasu, tylko uważaj, bo to mocna maszyna - taki Dzik miał w porywach do jedenastu koni mechanicznych;)

Wyszła naprawdę sympatyczna prezentacja. Może podkradnę jakieś foto, do portfolio... bo naprawdę nie mam kiedy zrobić sobie nawet małej własnej dioramki prezentacyjnej:(
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.440 31 4
#80
Świetnie to wygląda, jakieś drobiazgi na pakę, kanisterek, siekierka i pełen realizm. Kawał dobrej roboty i super sprawa gdy efekty pracy dwóch lub kilku osób można zobaczyć na jednej prezentacji. Do pełnego realizmu brakuje jeszcze strumyka pewnej cieczy w stronę krzaczorów:LOL: W dziennym świetle diorama dopiero musi robić wrażenie!
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"