• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Różności Kempola

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#41
Drzewa moim zdaniem są ok. Lecz ta sama dioramka pokazana , ale odpowiednio skadrowana na ładnym tle dałaby zupełnie inny efekt. Wystające korzenie drzew ze skarpy fantastycznie wyglądają.(y)Czarno- biała fotka najlepsza.;)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
#42
Tak, drzewa są ok. Mackowi chodziło już o ścięte drzewa, a te rzeczywiście są plastikowe.
Co do prezentacji, to kadry są ok, jedynie brakuje fajnego tła, tutaj masz rację. Szukam na razie koncepcji i odpowiedniego zdjęcia, wolałbym sam takie zrobić, ale niestety nie odpowiednia pora roku. Zdjęcia plenerowe również odpadają z tego samego powodu oraz dodatkowo braku czasu. Idziesz do pracy ciemno, wracasz z pracy ciemno. Dzięki za miłe komentarze.
 

Wieśniak

Aktywny użytkownik
Reakcje
538 44 0
#49
Drogi Kempolu!
Obsuwa w temacie "Wieś tańczy, wieś śpiewa!" (lokacja produktu http://forum.modelarstwo.info/threads/wieś-tańczy-wieś-śpiewa.44049/) będzie tylko i wyłącznie Twoją winą. Stefan, Heniek i Wiesiek siedzą przed monitorem, gapiąc się w Twój wątek, odkręcając co chwilę nowe "co nieco", a Deutze D6206 jak stały w szopie, tak stoją.
No i co teraz? No co?
Jak to co? Mnie też polejcie! No i weźcie się przesuńcie. Nie wygrałem nóg na loterii! I nie rozlewaj! No kliknij dalej! Ale weź nie zasłaniaj!...
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
#56
Drogi Wieśniak’u

Nie pozostało mi nic innego jak zaprosić Was, to znaczy Henia, Stefana i Wieśka do mojego lasu z Waszym Deutzem D6206 oczywiście.

P.S.
Nie zapomnicie paliwa, nie koniecznie do Deutza.

Serdecznie pozdrawiam
Kempol