• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Różne tabliczki kolejowe.

Generał

Znany użytkownik
Reakcje
747 5 0
#29
A tu mniejsza literka t niż normalnie.
TKt48-146 KEPNO 1992 k.jpg
Wpis połączony automatycznie:


Wpis połączony automatycznie:

Zielony orzeł na zielonym tle też może wnosić odrobinę niepokoju.;)
032 Ty2-899  ELK 14 08 88.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Jarząbek

Jarząbek

Znany użytkownik
Reakcje
1.582 73 0
#30
może wnosić odrobinę niepokoju.;)
Jak dla mnie to więcej niepokoju wnosi takie zachowanie:
Nie wiem czy dobrze wklejam klika ciekawych eksponatów z parowozów jest obecnie dostępnych na ebay
Jest odpowiedni temat, ale po co szukać, lepiej wstawić coś tak na ... kochał pies. :(
Tu jest wątek dotyczący tabliczek parowozowych, dla przypomnienia dodam, że jest też wątek z tabliczkami wagonowymi a tu jest wątek z różnymi tabliczkami kolejowymi.
http://forum.modelarstwo.info/threads/tabliczki-parowozowe.38743/page-6
Kolego Moderatorze ... proszę o wyprostowanie tego bałaganu. :)
 
Reakcje
3.349 16 0
#37
skąd pochodzi ta tabliczka
Nie wiem czy to dobry trop, ale wydaje mi się, że kiedyś widziałem podobną tabliczkę na wąskotorowym wagonie pasażerskim serii Bxhpi (typu A20D-P) :niepewny:.

A skoro to mój pierwszy wpis w tym temacie, to dorzucę do niego coś od siebie. Zdjęcie takiej oto ciekawostki, leżącej u podstawy nasypu, na linii kolejowej nr 221, na odcinku pomiędzy Rogiedlami i Lubominem. Ciekawe kiedy, i od jakiego ładunku przewożonego tą trasą, mogła odpaść ta tabliczka :LOL: Zapewne zahaczyły ją wystające gałęzie drzewek rosnących w tym miejscu przy nasypie. Zdjęcie zrobione zostało 8 września b.r.

Tabliczka.JPG


Tabliczka - widok ogólny.jpg
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#38
Tabliczka z Cukrowni Ostrowite, pokazana w pierwszym poście kol. Jarząbka już fizycznie nie istnieje-drzwi garażu zostały wymienione.
Przedstawię tabliczkę wiszącą do dziś!!!na stacji X, pochodzącą z gdańskiej emalierni Segor. Wychodzi na to, że za rok stuknie jej 90 lat.
Lampiarnia.jpg
 

Prezes TS

Expert
Ekspert
Reakcje
1.055 25 2
#39
Tabliczka z Cukrowni Ostrowite, pokazana w pierwszym poście kol. Jarząbka już fizycznie nie istnieje-drzwi garażu zostały wymienione.
Drzwi wymienione . . . a kilka dni temu jeszcze były . . .
Patrz pan, jak to historia dzieje się na naszych oczach !
I do tego tabliczka też nie istnieje . . .
No, nie !
Tą akurat "zabezpieczyłem" dla potomnych !

Kuźnia kolejkowa.jpg

Kuźnia kolejkowa, z Cukr. Ostrowite, 13.12.2018

Drzwi nie wziąłem, bo by mi się do windy nie zmieściły, chociaż jakbym wiedział, że znikną, to kto wie ??? ;)
 
Ostatnio edytowane:

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#40
@ PrezesTS
No to mogę spać spokojnie. Ile razy przejeżdżałem to nigdy nie było czasu podjechać. Ale zawsze zerkałem czy jeszcze jest.
Za to Kp4, który stał na terenie piekarni chwilę temu wyparował.
Pan może wie gdzie?
 

Podobne wątki