• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Różne - Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#1
Witam
Modeli w skali 1-18 mam tylko kilka
Jednak dziś pokażę samochód który darzę wielkim sentymentem gdyż był to mój pierwszy odrestaurowany zabytek.
Simca Aronde 1961 niestety potem z powodów dość prozaicznych sprzedałem go czego żałuje jednak nie miałem go gdzie trzymać a szkoda mi było żeby stał pod blokiem.
a6c337103c.jpeg
P1280927.JPG
P1280921.JPG
P1280920.JPG
P1280912.JPG
P1280909.JPG
P1280905.JPG
P1280915.JPG
P1280896.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#12
WOW!!! Pięknie się prezentuje. Ta skala to jednak jest niesamowita. Szczegółowość powala na kolana.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#14
Ostatnio mało się dzieje na naszym głównym forum w skali 1/87, więc postanowiłem zaglądnąć w moją drugą ulubiona skalę samochodów cywilnych ;)
Główny bohater forum w skali 1/87 został przeze mnie ominięty, więc gdy tylko zobaczyłem znany mi Avatar, postanowiłem tu zaglądnąć ;) Kolekcja
bardzo skromna ilościowo, jednak jakościowo wyszukana w każdym calu. Kremowa Simca to naprawdę piękny francuski klasyk. Wykonanie detali stoi
na bardzo wysokim poziomie. Wnętrze poczciwej Simci również cieszy i nie trzeba wytężać aż tak wzroku jak w 1/87, aby dostrzec kolorystykę wnętrza ;)
Mercedes E-Klasse T-Modell to kawał solidnego niemieckiego rzemiosła. Szampański kolor bardzo ładnie prezentuje się na pojemnym luksusowym kombi z
gwiazdą na masce. Zaletą modeli 1/18 jest to, że można otworzyć drzwi i napawać się eleganckim wykończeniem wnętrza. Jedynym minusem tych pięknie
wykończonych modeli jest to, że nie można do nich wsiąść i odjechać w siną dal ;) Jasna tapicerka w połączeniu z drewnianymi panelami tworzą spójną całość.
Dużym plusem w prezentacji jest pomysłowość i umieszczenie w pojemnym bagażniku E-Klasse odpowiednika w mniejszej skali. Ostatni Mercedes jest już mega
klasykiem i podoba mi się bardzo. Jasny kolor bardzo pasuje tej luksusowej limuzynie. Pionowe przednie światła i duży chromowany grill stały się symbolem tego
modelu. Wszystkie chromy które zostały wyłożone na karoserię wyglądają szczególnie i podkreślają główne założenie użytkowe tego samochodu. Elementem, który
wygrywa z nowymi Mercedesami w skali 1/18, to oczywiście komora silnika i normalny, szlachetny silnik bez zbędnego plastiku dookoła. Wszystko jest na miejscu
i do razu widać co gdzie i do czego jest poprowadzone, niczym elementarz mechaniki samochodowej dla 7 latka ;) Koła są wykonane jak w prawdziwym M-B Super !
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#19
Prawdziwy amerykański krążownik szos w odpowiednim kolorze i precyzyjnym wykonaniu komory silnika. Skala 1/18 ma to w sobie. że tak łatwo jej ukazać prawdziwą moc.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#20
No proszę i skala 1:18 się rozwija :),GTO super (y),Mercedesy także(y) ,nad E sam się zastanawiałem bo ceny ich są bardzo atrakcyjne .(y):)