• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

pytanie

OP
OP
R

-rafi75-

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
150euro pol roku temu za nia zaplacilem w szfce sobie mieszkala!na alegro jest 650pln podobna lub taka sama Br 01.5 tez posiada dekoder(moja rowniez)
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#5
-rafi75- napisał(a):
150euro pol roku temu za nia zaplacilem w szfce sobie mieszkala!na alegro jest 650pln podobna lub taka sama Br 01.5 tez posiada dekoder(moja rowniez)
A zrób fotkę od spodu.
Jeśli jest w systemie Maerklina to chyba nie zaszalejesz z ceną, co Cię skłoniło do kupna loka w tym systemie??
 
OP
OP
R

-rafi75-

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
kupilem ja jak bylem u rodziny w de jezdzila na makiecie w sklepie.a ja gdzies na strychu mialem takie tory H0.myslalem ze H0 to tez,wiec kupilem!posiadam kilka lokomotyw piko starych z lat mojej mlodosci(BR52,118,130 2szt i 1 na alegro)i sporo tych nowych modeli.
 

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
126 3 0
#9
nie wiem, jaki jest tego nr. kat. ale mi to wygląda na standardowe nowe Piko na prąd stały. Jeśli jest w bardzo dobrym stanie, bez uszkodzeń, pęknięć, itd, to można to spróbować pogonić za 500-550, Wątpię, żeby to było DCC, bo Piko nie oferuje tych loków z fabrycznie montowanym dekiem loków semi (z tego co mi wiadomo).

Ale priorytetem, jest określenie nr. kat., bo tak, bez tego trudno będzie określić jej wiek i ew., czy posiada gniazdo DCC (w nowych, w takim pudełku jest na 90%, ale mogę się mylić). To co jest na tej naklejce, nie wskazuje na poszukiwany numer. To co jest poszukiwane to 5 cyfrowa kombinacja, zaczynająca się na 75% na cyfrę 5.

edit.
kuźwa, musisz mieć taki rozp***, że o jednym piszesz w dwóch tematach?
To co powyżej to bzdura, w stosunku do rzeczywistości jak się okazała :D .

Lok ma nr. kat. 50405 i jest pod Maklina DCC. Może jeździć i pod analogiem i cyfrą, tak jak najtańsze loki Trixa, które posiadają deki Select Trix (czy jakoś tak). Jest to nowa produkcja Piko, więc jest w cenie, ale nie w naszej pięknej Polszy :D U nas jest więcej zwolenników prądu stałego i defakto cyfrowego ale tego zunifikowanego. Ogólnie, marnie widzę sprzedaż tego loka u nas za jakąś wysoką kwotę, ponieważ jest niewielu tego odbiorców, no i nie każdy lubi nie zawsze udane wyroby Piko. Proponowałbym sprzedawać to tam, gdzie zostało kupione, czyli za zachodnią granicą :D

edit2.
Moderatorze, gdziekolwiek jesteś, możesz scalić te dwa wątki, tzn. ten i drugi nazwany "lokomotywa piko BR 01.5"?
 

Podobne wątki