• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Pytanie] Polskie lokomotywy H0

tomo

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam, mam do was pytanie o polski tabor, a dokładnie o modele (budy lokomotyw) w skali H0 wykonane z polistyrenu, czy jest na to popyt. Budę idzie dostosować do jeżdżącego podwozia.
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#2
Moim skromnym zdaniem zawsze jest popyt, ale na dobrze wykonane modele. Z dopasowaniem jest różnie. Podwozie do elektro i spalinowozu jest na tyle łatwe, że można zrobić je samemu
 
OP
OP
tomo

tomo

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Obudowa była by w granicy 150zł. oczywiście sklejona pomalowana i z wszystkimi oznaczeniami. W połowie października zaprezentuje wam pierwszą lokomotywę.
 
OP
OP
tomo

tomo

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
W chwili obecnej trwają prace nad Ep09, a w kolejce czeka Et22. Postaram się w przyszłym tygodniu wrzucić kilka fotek z budowy.
 
OP
OP
tomo

tomo

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Około 2 tygodni w zależności od dostarczenia mi kalek z oznaczeniami danej lokomotywy (termin nie zależny ode mnie kalki są robione na zamówienie).
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#16
tomo11 napisał(a):
W panach mam także nową lokomotywę z Gliwic E6ACT dragon.
Nie miej w panach tylko w planach i działaj szybko, chętni czekają ;)
Mam nadzieję, że z Tobą nie będzie jak z pewnym elegantem zajmującym się modelarstwem lotniczym, który zapowiadał rewolucję w modelach kolejowych "bo to takie proste" i jakoś wziął i znikł.

Rafał
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 1
Tabor 14
Tabor 25
Tabor 6
Tabor 10

Podobne wątki