• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie o zestaw startowy Tillig

L

lukaszjus

Gość
#1
witam,
czy ktoś z was ma wiedzę jeśli jest zapowiedziany zestaw startowy tiilig na 4 kwartał tego roku to kiedy realnie można sie go spodziewać w sprzedaży w grudniu czy może wcześniej?

pozdrawiam
Łukasz
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#7
Jest jak najbardziej OK... jeśli jesteś miłośnikiem epoki VI. Lokomotywa to w miarę nowa konstrukcja. Posiada gniazdo dekodera, ale jest to zestaw analogowy. Nie wiem, czy w dobie DCC nie lepiej byłoby na start kupić coś od razu DCC. Wówczas taniej wychodzi centralka, zasilacz i mysz. Jak to kupisz, i będziesz chciał DCC, to musisz nie tylko dokupić dekoder, ale i całe sterowanie, którego tutaj nie ma, a które kupione osobno kosztuje wiele wiele drożej.

PS. Kiedyś kupiłem Multimouse w zestawie za 600zł. Tam była lokomotywa z generatorem dymu i dwoma wagonami + zestaw torów. Tory sprzedałem za 150zł, lokomotywę za 180zł, wagony poszły po 40zł. W ten sposób stałem się posiadaczem zasilacza do DCC, centralki i myszy za 190 zł. Sama centralka kupiona osobno to 400-500zł, mysz też parę setek, o zasilaczu nie pomnę.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor TT/TTm/TTe 14
Tabor TT/TTm/TTe 5

Podobne wątki