• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

0m Pytanie o zdjęcia wagonu Uaa-8251

OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#62
Kolejne wagony doszły do kolekcji. Wagon wąskotorowy z napisem Milka zakupiłem w promocyjnej cenie, a na wagon wapniarkę czekałem 16 miesięcy. Modelarstwo uczy cierpliwości.
Zdjęcie0024.jpg
Zdjęcie0052.jpg
Zdjęcie0018.jpg
Zdjęcie0060.jpg
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#64
Pawle. Wykonałem 2 szt takich odcinków po 100cm by móc prezentować tabor w skali 0m i 0. Na zdjęciu z lewej strony wagonu widać brak niektórych mocowań szyny do podkładu na tej środkowej szynie.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#66
Kolego Pado. Fajny ten odcinek z 3 szyną. Ja już niestety nie jestem w tym wieku żeby się bawić w wydruki 3D, nie jestem też orłem w obsłudze komputera więc zostawiam tę technologię młodszym kolegom. A wracając do braku mocowań szyny do podkładów na niektórych podkładach, to chcę wyjaśnić kolegom że te odcinki toru będą zamocowane przy rampie załadunkowej oraz budynku magazynowym. Nie wiem jeszcze jaką metodę zamaskowania podkładów wybiorę, zalane betonem lub zasypane ziemią, tak więc brak tych mocowań i tak nie będzie widać.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#67
Janie to nie kwestia technologii :) w skali "0" też bym robił trzecią szynę ręcznie...ale w skali Z i N to już by było ciężko - dlatego takie kopytka. Najważniejsze że sie sprawdzają :)

Ps. WAPNIARKA JEST OBŁĘDNA ;) GRATULUJĘ MODELU.