• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie o model... czyli rozwiewamy wątpliwości.

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
#21
Muszę jeszcze wydębić taką reklamówkę Aholdu (nie istniejącej już w Polsce firmy). Wiem że w biurze naszego klienta ktoś ma...
 

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
#22
Mam pytanie odnośnie modelu "z linku". Do czego służą te dodatkowe elementy, które tu widać (jakieś zaczepy?), oprócz nich też jest jakiś mały hmm "haczyk". Niestety, ale nie było w nim żadnej "karteczki/instrukcji". Jak trzeba, to moge jutro ofocić te elementy.

 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#23
Te cienkie długie i na dole trójkątne to uchwyty do HDS-u aby podnosić osobówki za koła , poza tym powinien być jeszcze motyl do tyłu , Herpa daje dwa rodzaje motyli , rozłożony na który możesz postawić inny model i go holować za autem , lub złożony pod najazd.
Jak znajdę swoje fotki to Ci pokaże o co chodzi.
[DOUBLEPOST=1455058154,1455057712][/DOUBLEPOST]
IMG_3958.JPG
IMG_3965.JPG
IMG_3967.JPG
 

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
#24
Witam. Dzięki wielkie. Motyl oczywiście jest. Ale te "patyki" to bardziej obstawiałem do "zabezpieczenia" auta na lawecie, tylko nie dawało mi spokoju że w tym "H" jest też naniesiony "siłownik no i to małe "coś".
 

Podobne wątki